[MP] HoI4 - Multiplayer : Nisan 2017
Galip hocayı Rusya'ya ekleyelim
Ara
yok Feld ve Adm de sıkıntı yok, oyuna katılmayı düşünen 3 kişi iin yazdım öyle, yarın en kötü 2v2 ye çekeriz; yaparız birşeyler.
Ara
banada uyar blackice kusura bakmayın açık değildim hani gün belirtmedik ya ondan ne zaman olur ona göre ayarlayım kendimi
Ara
İzleyici olmak serbest mi ? Almanyayı nasıl oynuyacaksınız vs. izlemek istiyorum mümkünse (oyun 2v2 zaten eşitte)
Ara
Giriyor muyuz bu akşam?
Ara
Galip hoca ile birlikte 5 olduk. Arkadaşı tanıyorum az biraz, ikiniz bayağı güçlü oldunuz karşı tarafta onu söyliyeyim :). Bizim tarafta ise Feld, Tc ACE v ben varız.

Lehr'i gazlasak ta son domino parçasını da yerine koysak
Ara
Lehr almancı değil mi belki geçmez karşıya :D
Ara
(09-04-2017, 10:03)TR Ace : Feld seni Führer olarak görmek istiyoruz kanka

Feldmarschall olarak görevi kabul ediyorum Führer oldum hemen Wermacht ın ve SS in başına @napolyon94 geri kalan propaganda bakanlığını ve Luftwaffe yi sana devrediyorum hayırlı olsun Göringle Himmleride başka yerde değerlendiririz artık :D
Ara
bana kriegsmarini verin size Londra nın başkentini vaat edeyim
Ara
Tamamdır @napolyon94 gösterdiği üsütn başarılarla özellikle IJN Akagi ile Kriegsmarine nin başına geçirilmiştir karl dönitz erich reader ikisi U boat komutanlığına getirildi alışsınlar bilmeselerde :D:D
Ara
Dönitz zaten U-Bot kaptanıydı . :)
[+] 1 üye Kirpi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-04-2017, 16:17)Kirpi : Dönitz zaten U-Bot kaptanıydı . :)

pardon reader o zaman cahilliğime ver :D
Ara
isterseniz katilabilirim tek sikinti 17 yasinda olmam
Cuma-Cumaeetesi musaitim

367 saatim var
Ara
(18-04-2017, 12:01)Tigin Yusuf : isterseniz katilabilirim tek sikinti 17 yasinda olmam
Cuma-Cumaeetesi musaitim

367 saatim var

Şuan oynanmıyacak heraldede sonradan açar heralde @napolyon94 Bilmiyorum yaş o kadar sıkıntı olmamalı bence
Ara
vallahi kaç gündür yapamadık, yusufum sen yabancı değilsin, zaten insan da bulamadık. Şu sıralar sağlıklı bir bağlantım yok , kala kala 450mb mobil kaldı :)
Ara
ben basligi direk gormustum ama gunler ve yasdan yazmamistim olursa ben varim
[+] 1 üye Tigin Yusuf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncelleme ne zaman bizlere dağıtılır ?
Ara
Ne güncellemesi?
(18-04-2017, 15:36)napolyon94 : vallahi kaç gündür yapamadık, yusufum sen yabancı değilsin, zaten insan da bulamadık. Şu sıralar sağlıklı bir bağlantım yok , kala kala 450mb mobil kaldı :)

Bizden iyidir durumun öyle deme evde 3 mbiti 3 bilgisayar ve 4 Akıllı Telefon paylaşıyor oO
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.