[MP] HoI4 - Roleplay Multiplayer: Aralık 2020
(05-12-2020, 22:25)Manstein : https://steamcommunity.com/profiles/76561198210716421/
390 saat
ingiltere - İtalya - Yugoslavya

Discord varmı ?
https://discord.gg/Rg7zBjh

Evet var.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Bugün saat 18.00'da başlıyoruz, ID ve şifre yine konu üzerinden duyurulur. Mod ve sürüm ayarlamalarını yapmayı unutmayın.

@PCOyunSweden.png İsveç
@BayOlympusRepublican_Spain.png İspanya
@FevziÇakmak - France.png Fransa 
@NoirRomania.png Romanya
@Yasin Ahmet - United_States.png ABD
@ÇAKALSoviet_Union.png Sovyetler Birliği
@SxarioGerman_Reich.png Almanya
@tusu111 - Kingdom_of_Hungary.png Macaristan
@'İlber Ortaylı' - Japan.png Japonya
@Aiakos - United_Kingdom.png Birleşik Krallık

Önerilen Ülkeler: İtalya - Kanada - Hindistan
[+] 2 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hocam discorda katılamayacağım ama sohbetten rp mi yapacağım bidaha soruyum sıkıntı olmaz değilmi
Ara
(20-12-2020, 14:54)FevziÇakmak : Hocam discorda katılamayacağım ama sohbetten rp mi yapacağım bidaha soruyum sıkıntı olmaz değilmi

Daha önce de belirttiğim gibi discorda katılmak zorunlu değil. Zaten konunun ilk mesajında yazıyor.
[+] 1 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Sxario
Ben İtalya da Olabilirim
Ara
akraba ile ilgili sorunlar yüzünden katılamayacağım iyi rpler ve oyunlar.
Ara
Lobi Kuruldu

ID: 90141237379461127
Şifre: st
Ara
Maalesef modu bir türlü GeforceNow aracılığıyla çalıştıramadığım için katılamayacağım etkinliğe. İyi oyunlar dilerim oyunculara.
Ara
Gün geçmiyorki bir italyandan ihanete uğramayalım. Belki bir yandan İspanyollar bir yandan Romanlar bir yandan Yunanlar bir yandan Polanyalılar la savasmasaydık Almanları tutabilirdik ancak hatalarımız büyükdü ve kaybetmeye mahkumduk.Napolyonun son sözü sudur ki: Tarih Herzaman Haklıları Ve Cesurca Savasıp Ölenleri Yazacaktır.
Ara
Oyunun hatası olduğunu düşündüğüm bir sebepten ötürü hiçbir muharebeye 20 width'den fazla birliğim katılmadı. İngilizlere karşı kazandığım tüm karşılaşmaları 20 widthlik tek birliğin organizasyonunun bitmesi üzerine kaybettim. Özel focus tarzı bir şey yoktuysa bir şey kaçırdığımı da sanmıyorum fakat olan oldu. Benim için biraz erken bitti etkinlik sadece. Buradan emperyalist İngilizleri kınıyoruz.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Napolyon'un yolundan giden Fransızlar dünyaya kaos getirdiği için Demokrat Alman federasyonu tarafından durduruldular. Bu sırada Rusların Polonya'ya kadar inmiş olması sebebiyle Komünizme karşı haçlı ruhu ile harekete geçen Almanlar bu seferde de başarılı oldu ve dünya'ya barış ve demokrasi hakim oldu. Dünya Savaşı normale göre daha erken çıktığı için bu sefer etkinlik çok geç saatlere kalmadan bitmiş oldu ama genel olarak hızlı ve zevkli geçtiğini düşünüyorum.
Ara
(21-12-2020, 23:41)Sxario : Napolyon'un yolundan giden Fransızlar dünyaya kaos getirdiği için Demokrat Alman federasyonu tarafından durduruldular. Bu sırada Rusların Polonya'ya kadar inmiş olması sebebiyle Komünizme karşı haçlı ruhu ile harekete geçen Almanlar bu seferde de başarılı oldu ve dünya'ya barış ve demokrasi hakim oldu. Dünya Savaşı normale göre daha erken çıktığı için bu sefer etkinlik çok geç saatlere kalmadan bitmiş oldu ama genel olarak hızlı ve zevkli geçtiğini düşünüyorum.
Kaos mu ? Biz dünyaya barış,mutluluk ve refah getirmeyi umuyorduk ancak Almanlar bizi yanlış anladı hep bu yüzden oldu:D
Ara
Mikrofon olması şartmı ? Birde 8 Mbps yeterli olurmu ?
Ara
(22-12-2020, 06:40)MustafaPasha : Mikrofon olması şartmı ? Birde 8 Mbps yeterli olurmu ?
yok değil oyun içi chatten de Rp yapılabilir.8 Mbps yeter herhalde
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/76561198383600191/
1101 Saat

Kanadayı istiyorum.
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/76561198963991488/
572 saat
Brezilya Amerika İspanya
Ara
Etkinlik geçtiğimiz Pazar oynandı ve sona erdi. Yeni etkinlik olursa ona katılabilirsiniz, forumu takipte kalın.
WhaW8Am.gif
[+] 3 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de multiplayer katılmak istiyorum ancak şu road 56 modunu bir türlü sevemedim , neden bu mod tercih ediliyor ?

Minor ülkelerden biriyle ben de katılmak isterim yarın etkinlik olacaksa.
Ara
(26-12-2020, 13:28)Tayyareci : Ben de multiplayer katılmak istiyorum ancak şu road 56 modunu bir türlü sevemedim , neden bu mod tercih ediliyor  ?

Minor ülkelerden biriyle ben de katılmak isterim yarın etkinlik olacaksa.

Etkinlik çoktan oldu,
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.