League of Legends - Yıldız Muhafızı 2022
(16-07-2022, 03:19)PCOyun : İlk Yıldız Muhafızı ekibi; Gwen, Harp (Fiddlesticks), Sydnra, Janna ve Zoe'den oluşuyormuş. Harp'ın Fiddlesticks'e dönüşmesi sonucu Zoe onu geri getirmek için bir güç ararken mevcut formuna gelmiş.

Takımda Janna yerine Akshan ya da Akshan'ın da olduğuna dair bir bilgi okudum. Muhtemelen etkinlikte öğreniliyor fakat daha bizzat okuma fırsatım olmadı.
WhaW8Am.gif
Ara
Harp'ın insan formu (Fiddlesticks).

ad2db15a9f811ca4c5cff34d776a4afdecc3e5ff...ea5d1e.png
WhaW8Am.gif
Ara
Sana özel mağaza, ayrıca %50 indirimli Ahri kostümü gelmişti. Ahri kostümlerini topladığım için aldım.

Screenshot_8.png
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sana Özel Mağaza'yı ilk defa gördüm, bundan LoR'a da lazım.
tTRiYax.png
Ara
Mağazanın çalışma sistemi çoğu kişi tarafından beğenilmiyor zira sistem kostümleri oynadığın "şampiyona" değil oynadığın "role" göre veriyor. Çoğu zaman bunlar oynadığın şampiyonlara denk gelse de bazıları için hüsranla sonuçlanabiliyor. Bunun dışında ARAM oynamak, hiçbir role sahip olmadığın için sana özel mağazayı da tamamen rastgele bir hâle sokabiliyor. Oynanan her aram maçı verilen altı kostümden birinin tamamen rastgele gelmesiyle sonuçlanabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
LoL Korea bayağı ilginç işlere imza atabiliyor, böyle bir şey varmış:

WhaW8Am.gif
Ara
(23-07-2022, 11:21)PCOyun : Takımda Janna yerine Akshan ya da Akshan'ın da olduğuna dair bir bilgi okudum. Muhtemelen etkinlikte öğreniliyor fakat daha bizzat okuma fırsatım olmadı.

Janna yerine Akshan varmış.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Bu anime lobisinin işleri galiba. Şimdiye kadar gelen en kötü etkinliklerden.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Kostümlerin ikinci kısmı bugün saat 23:00'de geliyor. Bugün gelen kostümler:

Yıldız Muhafızı Akali (1820 RP)
Yıldız Muhafızı Taliyah (1350 RP)
Yıldız Muhafızı Quinn (1350 RP)
Yıldız Muhafızı Rell (1350 RP)
Yıldız Düşmanı Morgana (1350 RP)
Prestij Yıldız Muhafızı Syndra (2000 Sembol)

Ayrıca Yıldız Muhafızı Taliyah bu etkinliğin bağış kostümü olduğundan ötürü kostümden kazanılan tüm gelir Riot Toplumsal Etki Fonu aracılığıyla bağışlanacak.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün saat 23:00'te etkinliğin son bölümü çıkıyor.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlik hikayesi çok kötüydü. Dört bölümün dördü de kendini her seferinde daha kötüleştirmeyi başarmış fakat kapanış bölümü ilgimi çekti. Normalde birbirinden alakasız olarak bildiğimiz evrenleri birleştiriyorlar gibi. Yıldız Muhafızı ve Sonsuz Karanlık serisindeki kostümlerin devamını merak etmemi sağladı.
WhaW8Am.gif
Ara
(28-07-2022, 16:22)PCOyun :

İki hafta geciktiler ama videonun Türkçesi gelmiş:

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.