[MP] LoL - Multiplayer: Nisan 2021
lol.png

Katılımcıların LoL kullanıcı adlarını yazması ve etkinlik tarihi için konuyu takip etmeleri yeterlidir.

Etkinlik Saatleri: 12:00 - 05:00

WhaW8Am.gif
Ara
Ferreke,2,3,4,5
Ara
katılıyorum ancak sürekli müsait olamayabilirim
€20
Ara
Katılıyorum.
Space-Background.gif
Ara
Katılıyorum
giphy.gif
Ara
Bugün birkaç el oynadık genellikle yeni şampiyonu oynamaya çalıştım. Şampiyon fena değil ama alışmayı gerektiriyor, biraz Fiorayı andırdı bende.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum. İftardan sonrası için katılabilirim.
Athule
Ara
İyi oynadığım maçlardan skor ve hasar tabloları:

WhaW8Am.gif
Ara
Birkaç saate oynar mıyız?
Space-Background.gif
Ara
Katıldım.

Bugün mp'den sonra kafa kalırsa tekrar gelirim.
Ara
@PCOyun Etkinlik başladığında bu konudan duyuru yapabilir misin? Ayrıca şu an devam ediyor mu?
Ara
Evet etkinlik devam ediyor, gelenlerle oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Ben katılabilirim. Oyun içi ekler misin ? Nick Athule
Ara
Bugün birkaç oyun daha oynadık. Bazı skor ve hasar grafikleri:

WhaW8Am.gif
Ara
Bugün birkaç oyun daha oynadık gelen herkese teşekkürler.
WhaW8Am.gif
Ara
Elefsarla sahura doğru:

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png
WhaW8Am.gif
Ara
Bu oyun başta güzel gitsem de devamlı Zed tarafından teklenmem yüzünden berbat bir hale dönüştü. PCOyun efsaneydi, Gwen'i ormanda denedi, hero gerçekten çok güçlü. Anlık hasar desen çok yüksek olabiliyor, tf'lerde de çok uzun süre dayanabiliyor. Nerf gelmesi kaçınılmaz gibi.
Ara
Şampiyon bence güçlü olsa da Samira ayarında değil. Çıktığı gün gelen mini yama ile güçlendirilmiş, zırhı ve Q yeteneğinin taban hasarı artmış. Şahsen insanlar karşısında oynamayı öğrendiklerinde normal bir seviyeye geleceğini düşünüyorum. Şampiyon özellikle üst koridorda güçlü olan mevcut şampiyonlara karşı zor zamanlar yaşayabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
Gelenlerle oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün çoğu @Aeschyli ile birlikte olmak üzere maçlar attık. Bazı skor ve hasar grafikleri:

WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.