[MP] Medieval 2 - Multiplayer: Mart 2020
medieval-ii-total-war-wallpaper-5.png

Mart ayı içerisinde yapılacak Medieval 2 multiplayer etkinliği maçları bu konu altından ayarlanarak yapılır. Katılımcılar yorum olarak "katılıyorum" ibaresini yazmaları yeterli olmakla beraber, iletişimi kolaylaştırmaları için steam profillerini de atmaları rica olunur. 

OYUN KURALLARI:
Kuralları katılımcılar oy birliği ile belirleyebilir ya da kaldırabilir. Önceki etkinliklerde oyunculara uymaları tavsiye edilen kurallar ise aşağıdaki gibidir: 
Meydan savaşı için:
1 General Bodyguard
Maksimum 5 atlı / En fazla 2 tanesi atlı okçu(ciritçi) olabilir. General bu atlılara dahil değildir.
Top, Tüfek, Fil, Mancınık yasak.

Oyun İşleyişi:
Oyuncular istedikleri zamanlarda kendi aralarında oynayabilecekleri gibi 2v2, 3v3 ve 4v4 gibi büyük maçlar için aşağıda verilen saatlerde müsait olmaları beklenir,

Her pazar ya da salı 19.00 - 23.00 arası.
-ki belirtmekte fayda var ki bu saatler arası ne kadar maç yapılacağı oyuncuların insiyatifine bırakılmıştır-
-oyunculardan pazar ya da salı müsait olmayanların konu üzerinden belirtmeleri beklenir-

Katılımcılar: 
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuncu alımları devam ediyor.
Ara
ben de uygunum
[+] 1 üye kenankuzgunlar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Aytaç müsait olmadığı için @kenankuzgunlar ile aramızda oynayacağız. Şifre st, oda adı ise strategyturk. İsteyen herkes katılabilir.
Ara
üç oyundan ikisini onur kazandı. oyun güzel ama bayağı eski kalmış
[+] 1 üye kenankuzgunlar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün 3 maç oynadık. İlk oyunda Papalık vs İskoçya iken Papalık olan @kenankuzgunlar kazandı. İkincisinde İngiltere vs Aztek oynadık ve atlılarımız sağ olsun İngiltere olarak kazandık. Üçüncü maçta ise Milan vs Bizans oynayıp Bizans olan ben kazandım. @kenankuzgunlara oyun için teşekkür ederim. Biraz eski olsa da oldukça eğlenceli oyunlardı. Tabi son iki oyunu oynadığımız haritayı bir daha kullanmamaya karar verdik sis yüzünden. Aşağıya maçların başı ve sonunu gösteren resimleri atıyorum. 
20200308194514_1.jpg20200308195601_1.jpg20200308200725_1.jpg20200308201811_1.jpg20200308202630_1.jpg20200308203550_1.jpg
Ara
katılıyorum.
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Ferreke ile belli günlerin dışında bir maç oynayalım dedik. O Milan aldı bense Papalık. Sonuç ise aşağıdaki gibi. 
20200312222444_1.jpg
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20200312222331_1.jpgbaşta onur ve askerlerinin nerede olduğunu görmek maksadıyla 1 tane süvari birliği yolladım sonrasında neler oldu hiçbir fikrim yok tek farkettiğim onurun okçularımı koyun gibi gütmesi oldu fakat sonradan intikamımızı aldık
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruludu. Oda adı strategyturk, şifre ise st.
Ara
20200315201714_1.jpg
Ecdadla yaptığımız başa baş dişe diş mücadele sonucu galip o geldi kendisini tebrik ediyorum güzel savaştı
[+] 2 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk defa MTW2'de multi oynadım, güzeldi. Nasıl kazandım ben de bilmiyorum. Ancak çok uzun ve *yorucu*  bir maçtı. Ferreke'ye azmi için teşekkür ediyorum.

Çok uzun sürmesine ithafen;

[+] 4 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.