[MP] Napoleon - Multiplayer: Eylül 2018
Bu akşam olabilir. 9 10 gibi müsaitim
Ara
Söz vermiyorum belki dışarı çıkacağım fakat çıkmaz isem olabilir.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Peki, oynayacak çıkarsa haber verirsiniz.
Ara
Bugün 23:00'dan sonra NTW oyunları düzenlense kaç kişi gelir?
Ara
Gelebilirim.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu. Şifre st
Ara
20180929014555_1.jpg3. oyundan bir kare. 1. oyunun replayini ileride atacağım. 2. ve 3. oyunun replayini almayı unuttum. Güzel oyunlar döndü katılanların ellerine sağlık.
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tek bir oyun katilabilme firsati bulabildim. Oyun konsepti guzel, meydan savasi hissi veriyor ama cok asiri lag vardi acayip sikildim. Hep boyle oluyorsa sonraki etkinliklere katilmayi dusunmuyorum.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son oyun gerçekten laglıydı ya 6 kişi ile oynandığından yada grafiklerle alakalı bir durum. Onun dışında diğer oyunlarda lag sorunu NTW'nin alışagelmiş lag ve bezdiren bir cinsten değil.
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1. Oyun tepeyi ele geçirmekte bayağı geciktik. Bizden önce varan düşman birimleri bizi bayağı tokatladı. Altta ölümüne saldıran askerlerimiz ve generalimizin son resimler mevcut.
2. Oyun ilk kez @SatanistKesenKedi yi yenebildim. Ben de şaşkınım hala. Arazi şartları savunma yapmamı kolaylaştırdı. @Ayro nun @'ilber ortaylı' yı yenip desteğe gelmesi zaferi getirdi. Howitzer ile bayağı hırpaladı. 10 atıştan 1i tutuyor, geri kalan 9 u askerlerin moralini bozuyordu. Ama bayağı eğlenceli savaştı.

Alttaki resimde savaş sonunda yetti gari diyip saldırıya geçen Aydınlı İngiliz askerleri mevcut.

3. Savaş lagdan dolayı pek tat vermese de bence güzel bir savaştı. Ayro-Ben-AI ye karşı İlber-Sezar-Satan oynadık. Grafikleri biraz kısıp biraz da asker sayısını azaltsaydık daha eğlenceli olabilirdi. Bol bol ufak tepeleri, ağaçları ve evleri olan harita bayağı zorlu geçti. AI nin bodoslama daldığı

Haritanın geniş açılı görünümü

AI nin bodoslama dalması

Ayro'u arkadan çeviren Satan'ın Lancerslarımız tarafından arkadan ani saldırıya uğraması. Belki de en kritik müdahale olabilir.

Evin içine doluşan 3 birim ispanyol, 1 birim prusya askerinin top atışlarıyla can vermesi

Son savaşın savaş sonucu resmini alamadım ama bu resimler bile bakması bile oldukça keyifli görünüyor.

Ekim ayındaki Napolyon Total War Multiplayer maçlarımıza bekleriz.
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bundan sonra random değilde steamden grup kuralım ordan yazalım daha iyi olur @Merco sen ilgilenirmisin bu konuyla
Ara
@Feldmarschal Forumun Discord'u var. Katılmanı öneririm.
Ara
Katılıyorum.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.