[MP] Stellaris - Multiplayer: Mart 2020
Ben gelmeyi düşünüyorum noobum ama boş bir ülkeyi yönetirim kötü de olsa :P
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-04-2020, 16:24)Yasin Ahmet : Ben gelmeyi düşünüyorum noobum ama boş bir ülkeyi yönetirim kötü de olsa :P

Şimdilik iki tane boş ülkemiz var. Biri Zeng İmparatorluğu diğeri ise Craan Mechanists. Zaten bu etkinliğin son gününü oynayacağımız için ne kadar batırsan da bir şey olmayacaktır.
Ara
Umarım sistemin gelmesi diğer mp gününe yetişir :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu gün katılamama veya geç kalma ihtimalim var.
Ara
Oda kuruldu. Oda adı StrategyTurk. Şifre st ve id 90134027425498123
Ara
Rehostta gidiyoruz. Oda adı ve şifre aynı. İd 90134030222838791
Ara
Bir tane daha rehost. Her şey aynı. İd ise 90134030734930955
Ara
Bu sefer biraz daha eski save ile odayı kuruyoruz. İd 90134031050626055
Ara
20200402232051_1.jpg

Katılan herekese sabırları için teşekkürler. Konudan da görebileceğiniz gibi 3 rehost ile oldukça sıkıntılı bir oyun yaşadık. Etkinliğin bitimine 1 saat kala ise oyuncular daha fazla oynamak istemediler ve etkinliği bitirme karaı aldık. @Ferreke @Yasin Ahmete savaş açıp oyuncuyu vassladı bu sürede. Onun dışında rehost, hotjoin ve gök adanın siyaseti hakkında tartışmalar ile dolu bir oyun günüydü. Aşağıda @altnkurt'un teklifini nasıl ret ettiğimizi görebilirsiniz.

20200402220539_1.jpg
Bunların haricinde sonraki haftada kurulacak oyun takımlı olup, başlangıç bölgelerini eşitlemek için mod ile kurulacak. Detaylar için konuyu bekleyin. 
Ara
meraba ben MP ye katılmak istiyorum ama nasıl katılacağım ve hiç dlc em yok katılmak için naapmalıyım
Ara
(04-04-2020, 14:52)ethem : meraba ben MP ye katılmak istiyorum ama nasıl katılacağım ve hiç dlc em yok  katılmak için naapmalıyım
Bu etkinlik bitti. Yeni açılacak etkinlikte katılmak için o etkinliğinin konusuna uygarlığının özelliklerini gösteren bir resim atman yeterli. Bunun dışında eklenti sahibi olmana gerek yok. Oyuna katılan herkes hosttun eklentileri ile oynayabiliyor. Tek sahip olman gereken şey orjinal oyun.
Ara
(04-04-2020, 15:03)Onur34 :
(04-04-2020, 14:52)ethem : meraba ben MP ye katılmak istiyorum ama nasıl katılacağım ve hiç dlc em yok  katılmak için naapmalıyım
Bu etkinlik bitti. Yeni açılacak etkinlikte katılmak için o etkinliğinin konusuna uygarlığının özelliklerini gösteren bir resim atman yeterli. Bunun dışında eklenti sahibi olmana gerek yok. Oyuna katılan herkes hosttun eklentileri ile oynayabiliyor. Tek sahip olman gereken şey orjinal oyun.
buraya mı yollıcağım resmi bide buraya resmi nerden kaydetcem
Ara
(04-04-2020, 15:19)ethem :
Buraya değil konu açıldığı zaman konuya yollayacaksın. Nasıl resim ekleneceğini ise öm olarak atıyorum sana.
Ara
(04-04-2020, 15:42)Onur34 :
Buraya değil konu açıldığı zaman konuya yollayacaksın. Nasıl resim ekleneceğini ise öm olarak atıyorum sana.
TEŞEKKÜR EDERİM
[+] 1 üye ethem nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-04-2020, 15:50)ethem :
(04-04-2020, 15:42)Onur34 :
TEŞEKKÜR EDERİM
peki nezaman açılır konu
Ara
Bu sefer konseptli bir mp kurmak istediğim için kullanılabilecek modları inceliyorum. Aslında aklımda çok güzel bir mod vardı ama ne yazık ki güncelliğini yitirmiş. Uygun bir mod bulduğum zaman konuyu açacağım. Eğer aklımdaki gibi bir mod bulamazsam bu hafta içi açılır.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-04-2020, 19:05)Onur34 : Bu sefer konseptli bir mp kurmak istediğim için kullanılabilecek modları inceliyorum. Aslında aklımda çok güzel bir mod vardı ama ne yazık ki güncelliğini yitirmiş. Uygun bir mod bulduğum zaman konuyu açacağım. Eğer aklımdaki gibi bir mod bulamazsam bu hafta içi açılır.
Son mpdeki gibi herkes aynı tarafta olmasın da ne olursa olsun :D
[+] 1 üye Tripian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.