[MP] Stellaris - Multiplayer: Mayıs 2020
4g576t23ku.jpg

Strategyturk Mayıs 2020 Stellaris etkinliğine hoş geldiniz.
Etkinlik İşleyişi
  • GM : @Selene
  • Oyun Günleri: Pazar
  • Oyun Saatleri: 21.30 - 01.00
Etkinlik Ayarları
  • Galaksi Boyutu: Medium (Katılıma göre değişiklik gösterebilir)
  • Galaksi Şekli: Elliptical
  • Teknoloji & Gelenek Maliyeti: 0.50x
  • Geçiş Tarihleri: 2250 - 2300 - 2350
  • Yaşanabilir Gezegen: 0.5x
  • Gateway ve Wormhole Sıklığı: 0.25x
  • Hyperlane Sıklığı: 1.5x
  • Ayar önerilerinizi bekliyoruz.
Etkinlik Kuralları
  1. Oyun içerisinde herhangi bir bug, exploit vb. oyun açığından yararlanılamaz, nation-ruining sayılabilecek davranışlar sergilenemez.
  2. Oyuncular başka bir oyuncuya savaş açabilmeleri için aralarında başka bir imparatorluk tarafından engellenmeyen hyperlane veya solucan deliği yolu olmalıdır.
  3. Birden fazla oyuncunun yer aldığı savaşlarda barış antlaşmalarının çoğunluk tarafından onaylanması gerekir.
  4. Halihazırda savaşta olan bir oyuncuya açılan savaşta oyuncunun son gezegeni alınamaz.
  5. AI'lardan favor alınamaz.
  6. Bir federasyondaki ülke sayısı oyun başındaki oyuncu sayısının üçte birinden fazla olamaz (vassallar dahil).
  7. Fallen Empire'lar oyuncu federasyonuna alınamaz.
  8. Oyuncular birbirlerini entegre edemezler, oyuncunun başka bir oyuncunun vassalı olması için geçerli sebepler aranır. 
  9. Oyuncular oyun gününden önce uygarlıklarının resmini konuya atmalıdır, haritada karışıklık olmaması için başka oyuncuların seçtikleri renkleri seçmemeleri önerilir. 
  10. Total war ırkları(Fanatic Purifiers, Determined Exterminator, Driven Assimilator) yasaktır.
  11. Common ground, Hegemony ve Lost Colony originleri oyuna istenmeyen ai'lar eklediğinden dolayı yasaktır.
  12. Void Dwellers ve Shattered Ring originleri yasaktır.
  13. Kural önerilerinizi bekliyoruz.
[+] 6 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum tabii. Ülkemi 2 3 gün sonra veririm.
Ara
Katılıyorum. Ulkemi bir kaç güne paylaşırım
Ara
unknown.png
omnia fui et nihil expedit
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
giphy.gif
Ara
y0NDE2.png
C-R-A-I-N-E  
CLASSIFIED
C-R-A-I-N-E Sistemleri ve Savunma Bakanlığı A.X.L'i sunar. Kendisi, tüm model robotlardan çok daha iyi özelliklere sahiptir. AXL bin yıllık bir geçmişi olan insan ve köpek iletişimi temel alınarak tasarlanmıştır. Geleceğin savaş köpeği olan AXL askerlerle biyometrik bağ kurar ve bağ kurduğu askere sadık kalır. Kendisi çok tehlikeli bir köpektir. Özel olarak tasarlanmış araçlar ve cihazlar AXL'le bağ kurmuş askere hareket ve manevra kabiliyetlerini arttırma imkanı verir. AXL askeri beceriler ve silahlarla donatılmıştır bu da onu zeki ve güvenilir bir müttefik yapar. AXL komutları yerine getirmenin haricinde esir düşme durumunda kendini imha da edebilir.
A.X.L.Attack Exploration Logistics
giphy.gif
[+] 2 üye Dreamerscream nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
Etkinlik bugün değil haftaya pazar başlayacaktır. Tüm katılımcılar o tarihten önce ülkelerini paylaşmaları doğru olur.
Ara
Katılıyorum .
Ara
katılıyorum.
intvcB.jpg
Ara
katılıyorum
Ara
unknown.png?width=722&height=406
Bu yola dünyaya komunizmi yaymak için çıktık... Ama evrene yayacağız!
Her ırk bizim dostumuzdur fakat insan ırkının yarattığı bu muhteşem ideoloji tüm evrene yayılacak ve tüm ırkları yönetecek! Yeğane amacımız budur!
Ara
2.7.1 sürümündeki bazı buglar ve performans sorunları nedeniyle eğer pazar gününe kadar güncelleme gelmezse etkinlik 2.7.2 beta sürümünde oynanacaktır.
Ara
Katılıyorm.
yA.png
Origini Ring World yapacağım ama haberiniz olsun.
Ara
(16-05-2020, 23:25)Big Smonk : Origini Ring World yapacağım ama haberiniz olsun.
Kuralları okurken gözünüzden kaçmış olabilir ama o origini kullanmak yasaktır.
Ara
o zaman olduğu gibi kalsın efenim
Ara
unknown.png
tTRiYax.png
Ara
20200517132340_1.jpg
Kutsal kilise olarak galaksideki tüm halklarla iyi geçinmeyi umut ederiz.
Ara
611A5CB1E83FCD2AF785F1AA562BFD6E80786F38

Bir maden , endüstri ve defansif hizmetler birliği olarak Valurianlar her türlü yardıma, ticarete ve anlaşmalara hazır bir şekilde galakside yerini alıyor. 

Çelik alaşım ve karbon-fiber alaşımlarla beraber tamamıyla matkaba dönüşmeye elverişli vücutlarımız en kaliteli mineralleri çıkarma ve işlemeleri ile tanınır .
[+] 1 üye Art3mis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-05-2020, 19:03)Art3mis : ?id=2099939931
Problemli sanırım resim. Discord'un "Yükle" kısmına fotoğrafı sürükleyip linkini kopyalayarak buraya atabilirsin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.