[MP] Stellaris - Takımlı Multiplayer: Nisan 2020
görmüyor unable demekte. steam üzerinden.

2.6.3 doğrumudur versiyon

server name nedir
Ara
(25-04-2020, 21:05)atic52 : nasıl bağlanılıyor
göremiyorum oyunu

direct join olarakmı bağlanılıcak. yardımcı olabilirmisiniz
id'yi kullanarak direct join olarak da bağlanılabilir veya strategyturk adı içen serveri listeden bulup da bağlanılabilir. Ama katılma konusunda bu haftaki oyun geçen haftanın devamı olduğu için yeni oyuncu alınabilecek bir ülke yok ama bu hafta oynamak istersen bu hafta gelemeyen oyuncunun ülkesi olan Cennet Mahallesinde oynayabilirsiniz bu hafta onun yedeği olarak.
Ara
Kusura bakmayın biraz gecikme oldu çözünürlük problemim var da.
Ara
bağlantıyı görmüyor sanırsam. yada birşeyi yanlış yapıyorum.
10 adet oyun var suan multi lobide. vediğiniz ıd ile direct login yapmıyor.
strategy türk adında yada benzer bir name de yok.

2,6,3(ae56) versiyon
Ara
Bazen oda gözükmeyebiliyor. Arkadaş listesinden invite atarak girmeye çalışın.

Edit: 2,6,3(ae56) doğru versiyon. Mod varsa onları kapatmayı dene.
Sic Parvis Magna
Ara
368362795 kod ile arkadas ekleyebilirmisiniz
Ara
Düzelttim hemen geliyorum.
Ara
Takımlarda yeterli oyuncu sayılarına ulaşamadığımız için mp bu gün ertelenmiştir. Önümüzdeki hafta 2 gün oynanacak şu anda çarşamba günü oynanması planlanıyor eğer o gün gelemeyecek oyuncular varsa lütfen konuda belirtsinler.
Ara
Ramazanda iftar saatleri nedeniyle multiplayer etkinliğinin saat 22.00 da başlayacak şekilde bir saat ileri kaydırılması uygun mudur acaba?
Ara
Arkadaşlar benim bugün katılmam olanaksız. Okulla ilgili işlerim var. Sizlere iyi oyunlar dilerim
[+] 1 üye Tripian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(29-04-2020, 02:20)Art3mis : Ramazanda iftar saatleri nedeniyle multiplayer etkinliğinin saat 22.00 da başlayacak şekilde bir saat ileri kaydırılması uygun mudur acaba?
Öncelikle geç yanıt verdiğim için üzgünüm. Etkinlik saatini etkinliğin oynanacağı günde değişiklik olursa oyuncuların hepsinin haberdar olmama ihtimali olduğu için değiştiremem ama oyuncular istiyorsa bir sonraki günün saati ileriye alınabilir ramazan dolayısıyla.
Ara
Oda kuruldu
id: 90134863382893568
şifre: st
@qmL @Yasin Ahmet @Art3mis @Big Smonk
Ara
İnternette bi kesilme oldu odayı hemen geri kuruyorum.
Ara
Oda yeniden kuruldu
id: 20200429211847_1.jpg
Ara
mp.png
Bu oyun günün özeti budur bence
[+] 4 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ramazan dolayısıyla etkinlik saatleri değişmiştir.
21.00-00.30 -> 21.30-00.30
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim 900 administrate yapıp 500 popumuzu besleme ve genişleme projemi de gösterseydiniz önceki sonraki diye :D
Ara
Arkadaşlar bu akşam yetiştirmek zorunda olduğum işlerimden dolayı katılamayacağım benim yerime isteyen kişi geçebilir. İyi oyunlar
Ara
Oda kuruldu
id: 90134950738366464
@qmL @Yasin Ahmet @Art3mis @Big Smonk
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20200503010234_1.jpg
Nanite'ların gelişi galakside oldukça büyük bir etki yarattı @Tripian'ın ülkesi yıkıldı, @Big Smonk'un ülkesi topraklarının yarısını kaybetmesine sebep oldu, @Art3mis'in Nex imparatorluğuysa güneye olan göçünü tamamladı ve Nanite tehlikesinden uzaklarda toparlanaya çalışmakta. Nanite'ların yarattığı bu kaos galakside takımlar arası bir barış dönemi yaşanmasına sebep oldu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.