[MP] Victoria 2 - Multiplayer: Mart 2020
Sesimin kalın olduğunu düşünmüyorum :/. Gelme ihtimalim az çünkü alt-yapı için dilekçe yazmam lazım. Belki mobil veri ile gelirim ama o da lag yapabilir veya cebimi yakacak.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Akşam saat 8'de oda kurulacak. Satan gelemeyebileceğinden şu anda yedek bir Osmanlı oyuncusu arıyoruz. Aramıza katılmak isteyenler olursa bekleriz.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Lobi kuruldu.
Ara
Oynadığım en güzel Victoria 2 Multiplayer etkinliği buydu. Birleşik Krallık dünya ekonomisinin %20 sinden fazlasına hakimdir savaşta olmasına rağmen. Oyunu 1. olarak bitirdim, 2 yıl önce Sovyetler Birliği sanayi skorunda geçti, sağlık olsun.
[+] 2 üye Neym nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
MP'yi trolleyip, toprak kaybetmek istiyorum deyip üzerine müttefiklerini kriz savaşına sokup müttefiklerinin yaklaşık 5 milyon nüfusunu hiç eden yasin de bundan sonra MPlerde anca Sikkim'le oynar.
[+] 5 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oynadığım en güzel Victoria 2 Multiplayer etkinliği benim de buydu(oynamamıştım daha önce büyük mp). Almanya 1. Büyük savaştan yıpranmış, ama Komunist olup en az 3 ülkeye komunizmi yaymıştır ve sınırını genişletmiştir. Bunca şeyin karşılığında sadece kolonilerini kaybetmiştir. Osmanlı imparatorluğu emperyal hükümetler tarafından parçalanmış, komunist dostlarımız da emperyallere yardım etmiştir. Biz bu durumda sadece Komunist Türkiye Direnişi'ne para yardımı etmiş ve daha fazla yardım etme yolunu bulamamışızdır. Sonuç olarak dünyanın büyük güçlerinin yarısından fazlası komunist olmuştur. Ana yurdumuzdan bir toprak kaybetmedik, kaybetmeyeceğiz.
Ara
Bugün çok fazla teknik sıkıntı yaşadığımızdan 1936'ya ulaşamadık ve etkinliği erken sonlandırma kararı aldık. İlk kez GM olduğum için (hatta ilk kez Victoria II multiplayer etkinliğine katılıyorum) oldukça ilginç bir deneyimdi. Katılan ve emek veren herkese, özellikle yardımlarından dolayı @Wayfear ve @SatanistKesenKedi'ye teşekkür ederim.

1925 Dünya Haritası

V2_MAP_mp_1926.9.27_1.png
[+] 3 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Henriyi sonunda komunist yaptım hehee :)
Bu arada henri aşırı pasif fastan falan toprak alıp kolonileşseydin keşke.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.