MTGA - Ekran Görüntüleriniz
magic.png

Magic: The Gathering Arena'dan ekran görüntülerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.
tTRiYax.png
Ara
tKa5PdF.png

@SatanistKesenKedi ile bugün birkaç oyun oynadık. Son oyunda yaptığım ufak bir hata ile oyunu kaybettim. 1 candan oyun döndü ve direkt hasar veren kartları çekemeyince pilim de bitmiş oldu.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Muhtemelen lethal vurabilecekken sadece 2 kartı saldırınca oyunu çevirdim. Ama bir burn spelli olsa kaybediyordum.

Bundan önce yine aynı deckle oynadım onda ise Reddga'nın kart çalma üzerine kurulu destesi vardı. Biraz yavaş ama kuruldu mu Mid Range destesi olarak başa çıkmak çok zor. Bütün oyun kazandıracak kartlarımı alabiliyordu çok sağolsun.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
BLtmqcg.png

İlk defa tüm destem exile edildi. Tur bana geldiğinde ise kaçınılmaz ölüm...
tTRiYax.png
Ara
RZTrO7G.png

Play Any Deck etkinliğinde oynadığım Grixis Control oyunlarından biri. Çok zevkli bir deste eğer wildcard'larım yeterse normal oyunlar için oluşturmayı düşünüyorum.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
7-2.png

7-2 yeşil draft destem. 3 renk bir nevi güçlü kartlar için splash idi. Zorlanmadan bütün spellerimi castleyebiliyordum nedenleri ise 2x New Horizons, 1x Centaur Nurturer, 1x Guild Globe ve 1x Vivien's Arkbow'du. Elimi boşalttığımda ve 6. manaya ulaştığımda elime removel ve cidden güçlü bir kart gelmediği sürece doğrudan Vivien Arkbow'u çalıştırıp ihtiyaca göre canavarları savaş alanına getiriyordum. Gerçekten çok iyi bir desteydi bir kaç removel olsa tadından yenmezdi.
Ara
ZVIuYpB.png

Mail olarak son eklentide yaptığım şeylerin bilgileri gelmiş. Monoblack aggro ve Grixis PW desteleri ile favori rengim siyah olmuş hehe.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Bugün ilk defa Gold Rank'a yükseldim. #RDWPower
tTRiYax.png
Ara
Böylesi görülmemiştir herhalde. Oynamanın bir anlamı kalmadı ama eleman fantazisini yapsın diye bekledim. Sonuç...

7birtO.png
[+] 4 üye Beyaz_Peynir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Değişik bir el oldu.
Ne o bana saldırabildi ne ben ona. Yaklaşık yarım saat böyle gitti.
En sonunda beklediğim kart geldi. Tüm kartlarını etkisiz kılıp saldırdım.
En son benden çaldığı 1 kart ile en güçlü kartımı blokladı.
Şansımız varmış da -9 ile bitti  :tongue: :innocent: 

qChhD8.png
[+] 3 üye Beyaz_Peynir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
White Weenie destesi sanırım. Kendisini hiç sevmem oyunu oynadığım zamanlarda az kanser etmemişti :d
tTRiYax.png
Ara
(11-11-2020, 06:39)reddga : White Weenie destesi sanırım. Kendisini hiç sevmem oyunu oynadığım zamanlarda az kanser etmemişti :d

Aynen oyunun en başta verdiği deste. Günlük görevleri yapmak için bu desteyi kullanıyorum.
Ara
dia.png
İlk kez MTG'de elmasa ulaştım. Strixhaven draftı için diyebileceğim tek şey çok hızlı monotonlaşan sıkıcı bir limited'a sahip. Setteki büyü okullarına göre archetypelar bulunduğu için etkileşimi genelde kendi okul içerisinde sınırlı kalan kartla dolu. Ayrıca sette pay off kartları çok fazla olmadığı için erkenden alınmayan pay off kartları çok çabuk kapılıyor. Bu da erkenden bir renk grubuna commit etmeye zorladığını düşünüyorum.
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ekran_Goruntusu_6.png

Demek White desteye karşı oynamak böyle bir şeymiş. :tired:
IbnE9P2.gif
Ara
Ekran_Goruntusu_7.png

Ufacık bir hesaplama hatası zaferime mal oldu.
IbnE9P2.gif
Ara
unknown.png

"Stomp, Stomp" destesiyle Silver olduk.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Şu ana kadar karşılaştığım en gıcık deste: UG Mill. Agresif destem sayesinde kazandım, yoksa yengeçleriyle yok ederdi.
IbnE9P2.gif
Ara
siftah.png
İlk draftım ilk 7 winim  :sunglasses: 
Grull Werewolves oynadım. Genel olarak format yavaş gibi geldi bana. Muhtemelen aylar sonra oynamamın etkisi ve setin yeni çıkmasından ötürü optimal draft desteleri pek oluşturabilen yok.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
MZ1vpq1.png

Aylar sonra oynadığım rankedda ilk oyunumu kazandım. Bazı alışkanlıklar (rdw) hiç değişmiyor.
tTRiYax.png
Ara
unknown.png
Yeni Alchemy kartları ile sıradan bir turn 3. Collected Company'i body ile vermek büyük hataydı. Inquisitor Captain sağlam bir debuff almasını bekliyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.