MTGA - Ekran Görüntüleriniz
pHKjO9X.png

Benim için Explorer'ın tek iyi yanı Agent of Treachery ile yeniden oynayabilmek. Yoksa yeni eklenen her format benim için bir eksi.
tTRiYax.png
Ara
Görsel
Görsel

25 dakika süren bir Jump In! oyunu. Karşının çekecek kartı kalmadığında bitti. The Hourglass Coven maçın yıldızı.
tTRiYax.png
Ara
Görsel
Görsel

Gladiator etkinliğinden aldığım ödüller.
tTRiYax.png
Ara
Soldaki fena değil ama sağdaki hiç yoktan iyidir diyebileceğimiz bir ödül olmuş.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

wLByiqw.png
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Rakibimin Collected Company oynayıp bişi bulamaması ve rq atması zevki. İsminin hakkını verdi diyebilirim.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Rakibim azıcık can kazandı. Mono Red'in vurabileceğinden çok az yukarıda, yoksa kazanırdım.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Rakibimin bana oyunu oynattırmadığı maçtan sonra sormaları talihsiz oldu.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Rakibim Anoint with Affliction'ı oynadığında oyun dondu. Kapatıp tekrar açtığımda maça yenilgi vermiş. Thx WotC.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Rakibimin 30 küsür Land oynadığı bir oyun. O kadar çok Land oynadı ki Land sekmesinde ok tuşu açıldı. Onu ilk defa gördüm.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Shared Animosity güzel kartmış, beğendim.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Treasure Brawl etkinliğinin ilk zafer ödülünü kazanmak için 5 kere oynamam gerekti. 100 kartlı Brawl desteleriyle herkes bayağı iyi oynuyor her nasılsa. Ya da ben şanssız olabilirim.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Ucu ucuna kazandığım bir kontrol vs kontrol destesi maçı. 4 tura destenin bitmesinden gidiciydim.
tTRiYax.png
Ara
Görsel
Görsel

Ay yıl bitmeden gold olmayı başardım. O kadar aggro destem varken en çok kazandıranın Azorius kontrol olması beklemediğim bir sonuç oldu.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Oynadığım ilk Draft ve ilginç bir şekilde 5 win almayı başardım. Deste bol artifact kartlı Izzet Pirates.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk draft için çok iyi en az 5 win sınırsız draft demek. O da bütün seti açabilmek demek.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Ulamog tarafından yok edildim. Son zamanlarda gördüğüm en acayip destelerden biriydi.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Görsel
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Faithless Looting'in bu kart stili güzelmiş.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Selesnya Combo destesini şu kartla yok etmenin zevki bir başka oldu.

tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.