Multiplayer crashleri
Hepinize selamlar arkadaşlar , hoi4 de arkadaşımla multiplayer bir oyun oynamak istedik ve oyunu kurup girdik. Sorun şu girdikten sonra 3 kere crash aldım kendim, birde sürekli olarak dünyada olan olayları göremiyorum mesela ispanya iç savaşı çıktı dedi arkadaşım benim haritamda gözükmüyor. arkadaşımın ülkesi komünist oldu bende demokratik gözüküyor falan falan zaman ilerliyor araştırma üretim ve inşaat seçebiliyorum ama orduyu yönetemiyorum agresif line seçiyorum seçmiyor. bilgisi olan var mı pek fazla ingilizcem olmadığı için yabancı forumlarda aratamadım. Yardımcı olursanız teşekkürler ( ikimizde de türkçe yamalı kullanıyoruz ama normalde oynarız.) Şimdiden teşekkürler:)
Ara
Çökme konusunu pek bilmiyorum ama muhtemelen askerlerini kontrol edememen vesaire Out of Sync'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İnternetiniz ve bilgisayarınız multiplayer oynamaya yetiyorsa türkçe yamayı kapatmayı deneyin. Ayrıca launcher kısmından belgeleri temizle tuşuna basın her oyun öncesi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.