Önemli: AoE2 - Video Paylaşım
#1
aoe2hd.png

Age of Empires II ile ilgili videoları bu konu altında paylaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#2
Age of Empires II için timelapse programı geliştirilmiş. 1 saat süren bir oyunu kısa bir sürede ve tüm haritayı görebilecek şekilde izlemek çok hoş olmuş. Program halen daha geliştirilme aşamasında ve zamanı geldiğinde herkes tarafından indirilmeye konulacakmış.

[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
Cevapla
#4
Ara
Cevapla
#5
Ara
Cevapla
#6
En iyi 1v1 uygarlıkları videosundan sonra en kötüleri de şu şekilde olmuş:

Ara
Cevapla
#7
Definitive Edition'da EscapeAoE tarafından bir gösteri maçı yapılmış. Yeni uygarlıklardan olan Bulgarlar ve Tatarlar'ın 1v1 maçı izlemenizi tavsiye ederim. Oyunla ilgili birçok yenilik de aynı şekilde gösteriliyor ve konuşuluyor.

Ara
Cevapla
#8


Pro oyuncuların Longbow yaptığı pek görülmez, çok zevkli bir maç izlemenizi tavsiye ederim.
Ara
Cevapla
#9


En iyi AoEII oyuncularından biri olan Hera'nın "So You Want To Play" serisini tavsiye ederim. Hem bir uygarlık hakkında teorik bilgiler veriyor hem de kendisi oynayarak pratikte neler yapılması gerektiğini gösteriyor. Seri daha tam değil ama video atmaya devam ediyor.

Oynatma listesi: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...bSCkTgdKlp
Ara
Cevapla
#10
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.