Önemli: En Beğendiğiniz Diziler
byj14n.png
En Beğendiğiniz Diziler

Konu isminden anlaşılabileceği gibi soru çok basit. Sizi en çok etkileyen, derin düşüncelere iten yada izlerken en çok güldüğünüz eğlendiğiniz dizi veya diziler neler?

Benim için "Doctor Who" ve "Chuck" gibi. Doctor Who yu az çok herkes biliyordur. Chuck ise bir komedi dizisi. Bir anda ajana dönüşen bir arkadaşın hikayesi denebilir heralde. En azından ilk bölüme bir göz atılarak şans verilmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum  (G)

b345558077.jpg
Belki de gök itiyor...
Ara
Da Vinci's Demons
The Man in the High Castle

[+] 4 üye Barbarossa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Genel olarak South Park, Yerli olarak ise;

Bizimkiler.png
Ara
Chuck gerçekten eğlenceli bir diziydi ancak senaryo açısından sıkıntıları vardı ve sonunda da konuyu bağlayamadıklarını düşünüyorum. Breaking Bad gelmiş geçmiş en iyi dizi olabilir. Heroes'in ilk sezonu çok iyiydi ancak onlar da sonradan batırdılar. Rome iyidir, Borgias iyidir (bitseydi daha iyi olurdu)
Game of Thrones
Rome the Series
The Tudors
Da vincis Demons
Ara
Friends
Ara
Fringe
Person of İnterest
Spartacus
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
Favori dizileri belirlerken türlere ayırmak zorundayım. En favori bilim kurgu Fringe ve Battlestar Galactica; polisiye olarak True Detective. Şuan izlediğim diziler 11.22.63. Second Chance, Black Sails, Limitless ve Lucifer.
Ara
Black sails
Vikings
Diriliş
Muhteşem Yüzyıl Kösem
Ara
Spartacus, Game of Thrones, Vikings, The Walking Dead
76561198032000419.png
Ara
Şu anda Diriliş ve Muhteşem Yüzyıl (ara sıra) dışında Türk televizyonlarında hiçbir dizi izlemiyorum ama yabancı dalda Spartacus'ü tek geçerim (Y)
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
True Detective
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Bu ara Black Sails. İzleyin, izlettirin -_-
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Diriliş Ertuğrul izliyorum sadece.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Ash and Evil Dead vardı izlediğim, sezon finaline gitti.

Şu anda "Colony" favori dizim.
Ara
Game of Thrones, Vikings, The Walking Dead,Diriliş Ertuğrul,Marco polo
Ara
(11-03-2016, 17:36)Kurt Knispel : Bu ara Black Sails. İzleyin, izlettirin -_-

https://33.media.tumblr.com/17a153d3d28c...o1_500.gif

Komedi resmen :')
Ara
Breaking Bad gibisini izlemedim.
[+] 1 üye human nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gotham çok iyi ama fish mooney tekrar gelip durmasa daha iyi olacak
"Biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz ama davamızdan vazgeçmeyiz " Prof.Dr.Necmeddin Erbakan
[+] 1 üye elbruznart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bitmiş dizilerden Breaking Bad. Devam edenlerden ise Walking Dead, Shameless, Game of Thrones, Vikings.

Türk dizilerinden tabikide Kardeş Payı. Youtube'da 1080P bulabilirsiniz kendi kanalı var. Yalan Dünya vardı zamanında Kanal D'de oda çok güzeldi. Zaten şimdiki Türk dizileri hep aşklı meşkli :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.