Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
(10-10-2017, 00:14)Kurt Knispel : :think:

Avrupa'da tek devlet olayını yanlış anlamışsınız :D
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
Ara
Vassalların asker yönetimi olayı zaten çok vasatken vassaldan aldığın gelir de çok gülünç rakamlarda değil mi? Bu subject-overlord olaylarına da bi el atmaları lazım bi ara.
Sic Parvis Magna
Ara
(10-10-2017, 05:16)altnkurt : Vassalların asker yönetimi olayı zaten çok vasatken vassaldan aldığın gelir de çok gülünç rakamlarda değil mi? Bu subject-overlord olaylarına da bi el atmaları lazım bi ara.

Vassallar değilde Pu olan devletten gelir gelmemesi çok saçma.Müttefik gibi gezdirmenin dışında özel olayları olması gerekiyor.Tek devlet gibi yönetemiyorsunuz.
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
Ara
Alın size Maine  :joy:
Ara
Türkçe yamayla oyun igrenç oluyor :(
Ara
(11-10-2017, 09:46)Probang : Türkçe yamayla oyun igrenç oluyor :(

O kadar kötü değil yav :D Alışkanlık oldu Türkçe yamasız oynayamıyorum :) (Yngiltere yazısı yani büyük "İ" harfi mod yüzünden oluyor.Türkçe karakter desteklemiyor.)
Ara
Arkadaş bunlar nasıl bir aile anlamadım ben  :joy: :joy: :joy:

Ey8Xmz.png
[+] 5 üye Josetarr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dulkadiroğulları adeta bu zamana kadar yaşadıkları ezilmenin acısını çıkarırcasına genişliyor
9DL5Vk.png
Ara
Aynı hanedan: Fezzan.

A1E7CDD604EC9E80C3A3EAD670EC07049C6D843B
Ara
Arkadaşlar bu nasıl dede  :reli:

OyMl20.png

Dedeye seri üzgün atın  :reli: :reli: :reli:

V3Y78q.png
Ara
İlk kez...

8E80BC31BA27150FB29BEDF0F581F42DDAF096CE
[+] 1 üye Dionysos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
lol

D0104BBDCEC977D8BD2533F94BC1D7DB72D035B3
Ara
Paylaştığın son iki görüntüde ilginç değil.
[+] 2 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-10-2017, 23:21)Probang : Paylaştığın son iki görüntüde ilginç değil.

Fazla vurmayın arkadaşa, 13 misyoner gücüyle rekorlara başvurmuştu kendisi :) Konuları renklendiriyor forumu biraz olsun canlı tutuyor :)
[+] 2 üye Aragramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-10-2017, 07:57)murathan3459 :

Fazla vurmayın arkadaşa, 13 misyoner gücüyle rekorlara başvurmuştu kendisi :) Konuları renklendiriyor forumu biraz olsun canlı tutuyor :)
13 misyoner gücü nasıl oldu
Ara
(15-10-2017, 10:56)kralılgaz :
(15-10-2017, 07:57)murathan3459 :

13 misyoner gücü nasıl oldu

13 misyoner gücü çok mu?
Ara
evet..
Ara
(15-10-2017, 11:22)kralılgaz : evet..

17 misyoner gücü gördüğüm bir oyunum vardı sanırım 16 misyoner gücüyken fotosunu almıştım akşama atarım :)
Ara
(15-10-2017, 11:22)kralılgaz : evet..

Buyur 16 misyoner gücü

7yA6km.png
Ara
okey güzel güç
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.