Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
asker.png

İlk defa bu kadar yakın sayılar görüyorum.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
[+] 1 üye KARTAL nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu oyunda şimdiye kadar gördüğüm en ilginç olay. multide başımıza geldi.

anqE55.jpg
[+] 1 üye Carpathia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
YA BU APTAL OYUN NEDEN OYUNA GÖRE SENARYO YARATIYOR MOSKOVAYLA POLONYAYI DOST YAPTI YA DAHA NEDİYİM BEN 2 DEFA KARŞILAŞTIM BUNLA ODA NE ZAMAN HORDE OYNASAM GERİZEKALI OYUN BEN MEMLÜK OYNASAM ŞİMDİ BU İKİSİ DOST OLCAKMIYDI ANLAMIYORUMKİ NEDEN ÜLKEYE GÖRE ZORLUK ÇIKARIYOR. http://prntscr.com/o0kyzw KARAMAN OYNASAM OSMAN MEMLÜK ALLY OLSUN UYDURUK.
Ara
(11-06-2019, 21:34)SU4PRE4M4E : YA BU APTAL OYUN NEDEN OYUNA GÖRE SENARYO YARATIYOR MOSKOVAYLA POLONYAYI DOST YAPTI YA DAHA NEDİYİM BEN 2 DEFA KARŞILAŞTIM BUNLA ODA NE ZAMAN HORDE OYNASAM GERİZEKALI OYUN BEN  MEMLÜK OYNASAM ŞİMDİ BU İKİSİ DOST OLCAKMIYDI ANLAMIYORUMKİ NEDEN ÜLKEYE GÖRE ZORLUK ÇIKARIYOR. http://prntscr.com/o0kyzw KARAMAN OYNASAM OSMAN MEMLÜK ALLY OLSUN UYDURUK.

Düşmanınım düşmanı dostumdur anlayışı bu. Alış bu tür şeylere :) senin yapmak gereken öküz öldü ortalık bittiyi beklemek :)
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara
(11-06-2019, 21:52)Böri Şad :
(11-06-2019, 21:34)SU4PRE4M4E : YA BU APTAL OYUN NEDEN OYUNA GÖRE SENARYO YARATIYOR MOSKOVAYLA POLONYAYI DOST YAPTI YA DAHA NEDİYİM BEN 2 DEFA KARŞILAŞTIM BUNLA ODA NE ZAMAN HORDE OYNASAM GERİZEKALI OYUN BEN  MEMLÜK OYNASAM ŞİMDİ BU İKİSİ DOST OLCAKMIYDI ANLAMIYORUMKİ NEDEN ÜLKEYE GÖRE ZORLUK ÇIKARIYOR. http://prntscr.com/o0kyzw KARAMAN OYNASAM OSMAN MEMLÜK ALLY OLSUN UYDURUK.

Düşmanınım düşmanı dostumdur anlayışı bu. Alış bu tür şeylere :) senin yapmak gereken öküz öldü ortalık bittiyi beklemek :)

kızdığım nokta o değil oyun orda oyuncu olduğunu algılayarak yapıyor ally lığı yani başka bir ülke oynasam gerçekleşmeyecek böyle oynasam böyle bile asya conquest
yaparım ama insan kızıyor bazen (: Historical gitsin demiyorum ama ben farklı ülke oynarken fırsat yaratılmıyor
Ara
Bir de kendi marchım ilişkim çok iyi evlilik de var durduk yere bana diplomatic insult atıyor başka zaman savaş yaptığım düşmanım savaşta yüksek warscor yapmışım yalvarıyor barış için barışınca aradan 3 gün geçsin insult atıyor cb veriyor ama truce daha yeni başlamış böyle saçmalıklar var olmadık ülkeler dost olur sen biryere ilerlersin dünyanın öbür ucundaki devlette ally olmuş taa birde onu işgal etmeye çalışırsın:D
Ara
(12-06-2019, 00:43)freeforall : Bir de kendi marchım ilişkim çok iyi evlilik de var durduk yere bana diplomatic insult atıyor başka zaman savaş yaptığım düşmanım savaşta yüksek warscor yapmışım yalvarıyor barış için barışınca aradan 3 gün geçsin insult atıyor cb veriyor ama truce daha yeni  başlamış böyle saçmalıklar var olmadık ülkeler dost olur sen biryere ilerlersin dünyanın öbür ucundaki  devlette ally olmuş taa birde onu işgal etmeye çalışırsın:D

march'ın diplomatic insult atması sanıyorum ki eventlarla alakalıdır. isteyerek atmıyor. ama bir event geliyor 2 seçenek veriyor, birisinde diplomatic insult atıyor, diğerinde -1 stability yiyor mesela. yapay zeka diplomatic insult atmayı tercih ediyor.
Ara
Neyse ki Memlük, Osmanlı gibi bir devlet olsa orayı alana kadar kanser bi savaş yaşatırdı.

201bc0c08a860076c3381275085c260c.jpg
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kimler kimler yuva kuruyor, ben niye kuramıyorumm
VQLBLR.jpg
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20190703225020_1.jpg
Prusya İmparatorunun karısı imparatoru 68 yaşındaki ünlü filozof Immanuel Kant ile aldatıyor.
[+] 3 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sapyoseksüel bir hatunmuş imparatoriçe hazretleri.
[+] 1 üye ragnarl7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
cur0gfhkth431.jpg

Kaynak: https://www.reddit.com/r/eu4/comments/c0...h=154d602a
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-07-2019, 19:40)Voidian : cur0gfhkth431.jpg

Kaynak: https://www.reddit.com/r/eu4/comments/c0...h=154d602a

Az önce görmüştüm de üyeliğim olmadığı için tebrik edememiştim, bir etkinlikti sanırım bu. Sibirya taraflarının uncolonized kalması da garip geldi ayrıca.
Ara
Ne demek istediğinizi tam anlamadım fakat bir yanlış anlaşılma olduysa belirteyim, ekran görüntüsü bana ait değil. Redditte paylaşılmış oradan attım.

@tahr1bad
Ara
(04-07-2019, 21:39)Voidian : Ne demek istediğinizi tam anlamadım fakat bir yanlış anlaşılma olduysa belirteyim, ekran görüntüsü bana ait değil. Redditte paylaşılmış oradan attım.

@tahr1bad

Yok evet biliyorum, sizin için dememiştim zaten. Ben de redditte görmüştüm.
Ara
askeri tech 4 hackle yapmıs adam besbelli :d
Ara
Koptik dulkadir
P7kBr5.jpg
[+] 1 üye 4S0S nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
20190804162439_1.jpg
Ara
20190807220259_1.jpg
[+] 3 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
M116k1.png
Toprak cikartayim dedim geri kalan savas skorlariyla Urbino'yu cikardim yamyamlar basina usustu :))
[+] 1 üye mlhblkc nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.