Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
MoB7Zk.jpg

Bu kadar ülke ile askeri geçiş anlaşması yapıp,diplomatik teknolojide geri kalmıyor :P
Osmanlıyı işgal edenlerde onlar.Birde Avusturya HRE lideri olarak savaşa girdi bana oy veren elektörlerin gönlünü kaydırdı.İmparatorluğu son anda aldım Avusturyadan.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
AI geçiş hakkı konusunda hileye sahip. AI'lar sınırsız geçiş hakkı izni alabiliyorlar diplomasi puanlarını etkilemeden.
G0kMNN.png
Ara
Sınırlama aşırı derecede saçma zaten.Oyuncuya uygulanan sınırlamada kalksa daha gerçekçi olur.
Ara
(09-01-2017, 23:50)GaulTurk : AI geçiş hakkı konusunda hileye sahip. AI'lar sınırsız geçiş hakkı izni alabiliyorlar diplomasi puanlarını etkilemeden.

Sence yeteri kadar saçma değil mi ?  :ill:
Ara
Ya AI hilesi kalkmalı ya da oyuncu da sınırsız izin alabilmeli. Ikisini de yapmıyorlarsa Mars'taki devletlerin bizden geçiş hakkı izni spamlamasını engellemeliler.
G0kMNN.png
[+] 2 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ula ciddisin sandım açıkladım o kadar son anda gördüm ":P" işaretini
Ara
geçiş konusunda galiba müttefik devletlerini izin aldığı yerlerden o devletler de geçebiliyor ve Avusturya HRE başıyken bütün devletlerden izin alabiliyor eğer savaşa girerse
Ara
İzni alan ülke Avusturya değil Genoa.
Ara
(10-01-2017, 17:20)Royal Guard : İzni alan ülke Avusturya değil Genoa.

Gürcistan ve Çerkezya da çabası.
Ara
O yine ordusunu Kırımdan rahatça getirebilmek için yapmış olduğu bir anlaşma.
Peki Dithmarschen ile ne diye bu anlaşmayı yaptı ?
Bütün Avrupayı vizesiz dolanıyorlar :D
Ara

Avusturya onun müttefiği yani garantörü değil mi  :sunglasses:
Ara
20170110183814_1.jpg
[+] 1 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-01-2017, 17:56)Muhafız :

Avusturya onun müttefiği yani garantörü değil mi  :sunglasses:
Anladım tamam :D
Ara
[+] 3 üye guud nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
773pXr.jpg

Üst üste üç dört defa hesse seçildi ve seçilmeye devam ediyor. Tek reform geçmedi şu tarihe "Weak emperor -166.6"
Madem "weak" neden oy veriyorsun kardeşim?  :neutral:
Ara
82 ia oy verme oranını arttırıyor. Prensler istemediği içinde reform yayınlayamıyor muhtemelen. Belki birde hre dışarıdan saldırı almıştır savunmaya gitmiştir. İmparator savunma savaşına girince prensler ayrı bir aşık oluyor nedense.
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hesse nin imparatorluğu kısır döngüye girmiş.Güçsüz olduğu için reform geçiremiyor, reform geçiremediği için İA düşmüyor, İA yüksek kaldığı için imparatorluk şansları da çok yüksek kalıyor.
[+] 3 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlginç bir durum ama sanırım öyle olmuş.
Sic Parvis Magna
Ara
Haydaaa

r6z7pa.png
Ara
Neyse ki hostile core cost yok Utrecht'te.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.