Önemli: EU4 - Rekorlar Kitabı
Güncelse Prusya rekoruna beni de eklemenizi isteyeceğim :) z3vlLD.jpg
[+] 1 üye Lutheras nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncellendi
p8RNv0.png
http://www.imgim.com/eu4_216.png en hizli incaya adayligimi koyuyorum
Ara
En güçlü hükümdara adaylığımı koyuyorum b8032860055147b6aafe304be73d6dc7.png
[+] 1 üye DaxiA nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
En uzun intigrate HPEWjNN.jpg
Ara
Böyle bir başarım mantıklı olurmu bilmiyorum @Duman beyi ve diğer yönetici arkadaşların yorumlarını almak isterim.
p8RNv0.png
Sonuçta bu da önemli mesela ne kadar hızlı şu yeni gelen güneş benzeri puan toplayıp bunu hızlandıran özelliği açmak vs
Ara
Sana kalmış @Fire, istersen eklenebilir benim için bir sakınca yok.
NRv0FtH.jpg
Pvris'in rekoru olan, "bir koloni devletinden alınan en yüksek vergi" kısmının değiştirilmesini talep ediyorum.(30.08- Rio)
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-04-2017, 21:50)HulkSpider03 : Pvris'in rekoru olan, "bir koloni devletinden alınan en yüksek vergi" kısmının değiştirilmesini talep ediyorum.(30.08- Rio)

İşte aradığım talep şekli  herşey açık ve net teşekkürler rekorun işlendi
p8RNv0.png
[+] 1 üye Fire nickli üyenin bu iletisini beğendi.
EgMDX8.jpg

Tanrının krallığını kurduk buyrun.1524 önceki kurulandan 100 yıl öncesi bi 5-10 yıl saçma şeylerle uğraşmasam 1510 larda dahi kurulcak bişey öylesine oynamıştım ama olsun.

Ve ayrıca burdan steam'daki yardımlarından dolayı deagle meister adlı arkadaşa teşekkür ederim.
[+] 1 üye AntiSmoke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
güzel tarih yine de tebrikler papalıkta bu event bence çok gücsüz ve işe yaramayan bir özellik pek önem vermem papalık oyunlarımda ama rekor rekordur :)
p8RNv0.png
@Fire bey sizi Rekorlar Kitabının dışında da görmek isteriz.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(21-04-2017, 23:33)Fire : güzel tarih yine de tebrikler papalıkta bu event bence çok gücsüz ve işe yaramayan bir özellik pek önem vermem papalık oyunlarımda ama rekor rekordur :)

Bende oynayacak bir şey bulamayınca italya oynamya karar verdim Agrasiflik bir anda tavan yaparken güzel savaşlara girebiliyorsunuz yakında kuzey afrikaya çıkıp doğuya yönelcem :)
Ara
Bengalden Formladığım Hindustan'la katılmak istiyorum :)

1Lo1zY.jpg
[+] 6 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Forumun mobil etkileşimlerinden kanser oldum. @Aytaç'cım şu yorumunu beğencem diye 3 farklı browserdan 15 dakikadır deniyorum. Kıymetimi bil.
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncellendi
forumun mobil etkileşim ile ilgili şikayetiniz varsa @Duman Beye iletebilirsiniz seve seve yardımcı olur
p8RNv0.png
Mobilde takılmaya alışık değilim. Pcye geçince unutmazsam bi muhabbetini ederiz Duman'la.
Sic Parvis Magna
Ara
en güçlü amiral
W0vYqN.jpg
Ara
Bu amiral eventle geliyor diye biliyorum. Eventle gelinen şeyler Rekor olarak sayılıyor mu? @Fire
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.