Önemli: Hangi Oyunu Satın Alsam ?
Greedfall nasıl? Önerir misiniz? 160 lira eder mi? Yılın en iyi rpglerinden biri diyorlar.
Sic Parvis Magna
Ara
Güzel oyun, kendine özgü mekanikleri falan var. Ayrı bir dünya oluşturmuşlar. Oynanış fena değil. Hikayesi güzel ama haritası bir garip. Açık dünya baya kısıtlı. Üç sınıf var büyücü, savaşçı, tekniker tarzında. Skill ağacı güzel. Bence oynanır yani amaaa:
Diğer rpg oyunları ile karşılaştırıldığında 50-60₺ den fazla vermem ben. Hele witcher 3, ES V Skyrim buna tercih edilir.
Ara
Witcher 3 oynadım, TESV Skyrim de baya eskidi artık. Tabi onu da oynadım. Bu baya hoşuma gitmişti ama tam olarak AAA kalitesi göremedim oyunda. AAbuçuk gibi duruyor. Eksikleri var. Ben de hem bu yüzden hem de fiyatından ötürü almadım. 90 lira altına düşerse alıp oynarım bi ara.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Civ6 Gathering Storm mu alsam yoksa Kingdom Come: Deliverance mı aslam emin olamıyorum. Hangisi daha doğru olur ?
Ara
Kingdom CD epicte beleşe verilcek diyorlar. Biraz bekle. Vermezlerse de bence yine de onu al. Bi dlc'den daha iyidir.
Ara
Gathering Storm öneririm. Çok fazla ayrıntı sokuyor oyunun içine. Alacak farklı oyunlarım olmasa bende Civ6 bu kadar inmişken alırdım.
Ara
GreedFall oynayan var mı? Nasıl oyundur? Alınır mı?
Edit: 134'e düşmüş bu sefer.
Sic Parvis Magna
Ara
Güncel.
Sic Parvis Magna
Ara
GreedFall ilk çıktığında pek güzel gözükmüyordu. Şimdilik oyun almayıp ileride çıkacak güzel oyunlar için para biriktiriyorum ben. Cyberpunk 2077, Baldurs Gate 3, M&B Bannerlord, Dying Light 2, KSP2, CK3, Humankind.

Güzel bir indirim gelince almayı düşündüğüm oyunlar da var Anno 1800 gibi.

Bu arada fiyatı 13tl olan division 2 haftaya ücretsiz olacakmış. Güzel bir Coop oyun tavsiye ederim.
Ara
Ramazanda saatlerce oynanabilecek yeni bir oyun önerisi olan var mı?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Hollow Knight
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 2 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Age of empires 3 alın , hazır etkinliği de kurulmuş fırsatı kaçırmayın
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-04-2020, 12:28)Gurt : Ramazanda saatlerce oynanabilecek yeni bir oyun önerisi olan var mı?

Stardew Valley, Hollow Knight, Frostpunk, The Long Dark, Banished ve Titan Quest'e bakabilirsin. Hangilerini oynadın bilmiyorum ama bence hepsi sahuru ya da iftarı beklerken saatlerce oynanır. Bir başladın mı kaptırıyorsun ve devamı geliyor zaten.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
steel division normandy 44 mi yoksa red dragon war game mi almalıyım? Bu tür büyük rtslere her zaman giresim vardı ama hangisi ile gireceğime karar veremedim.
Ara
(06-07-2020, 00:59)Onur34 : steel division normandy 44 mi yoksa red dragon war game mi almalıyım? Bu tür büyük rtslere her zaman giresim vardı ama hangisi ile gireceğime karar veremedim.
Wargame benim de ilgimi çekiyor. Efsanevi R.U.S.E. oyununu yapan firma.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Hazır indirimler varken saatlerce başından kalkamayacağım bir oyun var mı? Factorio, terraira vs var.
Ara
Rinworld uzun bir oynanış sunuyor. Özellikle modlarla rahatça 100 saati görebilirisn
Ara
(09-07-2020, 15:33)Onur34 : Rinworld uzun bir oynanış sunuyor. Özellikle modlarla rahatça 100 saati görebilirisn
Mevcut.
Ara
Factorio biraz pahalıdır ama uzun süre oynatır. Özellikle otomasyonu ve "grind yapmayı" seviyorsan. Onun dışında; Stardew Valley açık uçlu istediğin kadar oynarsın, MGS V hikayesi yarım olsa da oynanış mekanikleri ile 70 saate yakın oynatıyor, askeri simülasyon seviyorsan Arma III çok uzun süre oyalar... Bir de ben oynamadım ama Oxygen Not Included ve Starbound iyi oyun diyorlar.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 3 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-07-2020, 15:32)Gurt : Hazır indirimler varken saatlerce başından kalkamayacağım bir oyun var mı? Factorio, terraira vs var.
Hollow Knight
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.