Önemli: Hearthstone - Paket Açma Bölümü
Sevmediğim legendaryleri iki sebepten dustlamıyorum. İlki bir daha çıkmıyorlar bu sayede. İkincisi ise olurda meta değişir işe yaramaz olan bir kartı sonra ararım fiye tutuyorum.
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
legendary.png

Druid in 500 olmasının ardından legendary de verdi oyun.Sevindirici fakat legendary çok işlevsel gibi durmuyor.Beast hunter destesinde deneyeceğim.
Ara
Halazzi bence güçlü ama metada kendine yer bulamamış legendarylerden. Yeni eklenti ile gelecek yeni metada oynanabilir olma ihtimali var.
tTRiYax.png
Ara
Screenshot_1.jpg
Ara
30 pack: 2 legendary (Keeper ve Oblivitron), 6 epic.
Tam da bu aralar Thief Rogue yapmayı düşünürken çok iyi geldi.

CbHqucv.png
tTRiYax.png
Ara
Hearthstone_Screenshot_04-11-19_21.28.49...height=677

2 günde 2 Legendary kart çıkardım ancak bir önceki pek işime yaramayandı erittim. Shaman oynuyordum ara sıra, geç oyunda elimde iyi bir kart yoktu bu iyi oldu gibi. Güçlendirmelerle iş yapar.
76561198032000419.png
Ara
hs_pack.jpg

Bugün gelen 2 packten çıktı.İşin garibi son legendary çıkan serim yine boomsday di.İlk expansion çıktıktan sonraki görevlerle gelen packlerden çıkmıştı.Bir sorum da olacak.Sanırım 40 pack içinde 1 legendary mininum kesin çıkıyordu.Bu 40 paket olayı expansionlara göre ayrı mı yoksa toplamda açılan 40 pack içinde kesin 1 tane mi?Toplamda ise hakkımın boomsday e gitmiş olmasına üzülürüm.
Ara
Pity timer ortak olması lazım, yani açtığın toplam 40 pack. Ayrı olan setler bazında açtığın ilk 10 pack.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Hearthstone gamepedia'sında yazdığına göre her eklenti için ayrı bir pity timer bulunuyor.

https://hearthstone.gamepedia.com/Card_pack_statistics
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Polonya_1466.jpg

Sonunda 2. legendary kartımı buldum yeni eklentiden.Reddga yı haklı çıkarıyor bu çünkü benim ilk başlarda legendary bulma ihtimalim 0 a yakın :D.Kalegos çok güzel oldu, Khadgar Mage destesini incelerken 2 legendary istiyor fazla diye düşünüyordum.Birini bulmuş olduk böylece.Biraz dust biriksin Khadgar ı da yapıp deneyeceğim desteyi bakalım.
Ara
https://drive.wps.com/d/AMloB_CLxN8ngIDAheLvEw
şanslıyım bugün
Ara
Hearthstone_Screenshot_05-04-19_00.13.12...height=677

Mage oynamadığım için yine dustlanan bir Legendary oldu.
76561198032000419.png
Ara
BalpJv.png
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
Ara
17qEtwM.png
tTRiYax.png
Ara
Hearthstone_Screenshot_05-17-19_01.38.23...height=677
76561198032000419.png
Ara
Hearthstone_Screenshot_06-02-19_23.26.33.jpg
Güzel kart baya imrendim.Tekrardan RoF paketi açmanın sebebi belki bu legendary gelir diyeydi.Bomb warrior oldukça zevkli görünüyor.Ayrıca control warrior ile çok ortak kartı var.Control warrior destem var ama tozu tükettim eksik Blastmaster Boom.Bomb warrior desteni görmek isteriz.İyi kullanmalar.
Ara
PhVzt3R.png

Sonunda King Krush'ı bulabildim.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hearthstone_Screenshot_07-05-19_22.13.36.jpg

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.