Önemli: Shogun 2 - İlginç Görüntüler
shogun_2_render_by_lanoif-d5ajdcb.png
Shogun 2'den ilginç ekran görüntüleri bu konu altında paylaşılabilir.
:-)
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
0DpRYY.jpg

Çılgın Şogun, Imagawa'yı coşturuyor.

O kadar oyun sonrasında Ashikaga Şogunluğu'nun toprak genişlettiğini de gördük.
G0kMNN.png
Ara

raw
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Hahah, sebebi ne bunun?
G0kMNN.png
Ara
Artilleryler ve ordusundaki birimlerin tecrübesi olabilir. Oyuna daha yeni başladım, iki klan da İmparatorluk yanlısı. Nasıl böyle bir ordu kurabildi bu klan ne muharebeler geçirdi de bu tecrübede ordu yaptı bilmiyorum. İkinci bir Empire : Total War - Warpath vakası da olabilir, autoresolve'un dengesizliği yani. Muharebeler çok fazla zaman aldığı için - ve muharebelerde genel olarak iyi de olmadığım için - kendim savaşmayı sevmiyorum.

Çok iğrenç bir oyun oluyor zaten, bu elemanlar benden toprak alıyor askersiz bırakıyor tam geri alacağım müttefiğim gelip alıyor. :D
Cumhuriyet olduk demokrasiye de geçtik, sadece batılılarla ticaret yapıyoruz.
Where is US Air Force??
adamda hat piyadeleri var , sen mızraklılarla giriyorsun. gayet normal bir sonuç .ayrıca shogunda topçular pis can yakarlar. savaşları kendin yapmaya alışman lazım. o vakit hem daha eğlenceli olur hem de yenilgi gibi görünen savaşlarda zafere ulaşabilirsin.

fall of samuraide sana bir taktik. her zaman işe yarar. bir yeri almak istiyor ve savaş açmadan olsun istiyorsan ishin ishilerle orada isyan çıkar. gelip rebeller alsın. sne d eonlardan al. ayrıca hat piyadelerini açıp orduya eklemen lazım.hayli güçlüler.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Duman playing Shogun 2
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Autoresolve'u çözdüm gibi duruyor. Overpowered bir ordu oldu.
[+] 4 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Tek başına 219 kişiyi kovalayan adam gibi adam.
[+] 2 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png

Büyük Ikko-Ikki Göçü (Beyaz bölgeler Ikko-Ikki'de). Mori Hanedan Oyunu'ndan.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ikko İkki hep genelde batıdan gelirdi ama doğuda, Hojo ve Takeda sınırında olmasına şaşırmadım değil.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.