Ordu Bayrakları
qvDMnV.png

Arkadaşlar gördüğünüz gibi ülkenin normal bayrağını değiştirdim ama orduların üstündeki bayraklar hala Türk bayrağı bunu nasıl Turan bayrağı yaparım ve topraklar bu kadardan ibaret değil Kazakistan'dan tutun Kırgizistan toprakları dahil ama kırptığım için böyle.
Ara
Öncelikle, gfx adında klasör oluştur içine flags, onunda içine medium ve small adında klasör oluştur. Oyunun dosya konumundan gfx, flags klasörlerine gir. Kendi bayrağını diğer bayraklar gibi üç farklı boyuta getir. Ve boyutuna göre klasörlere at. Anlatabildiysem ne mutlu bana.
Ara
(31-08-2018, 22:14)Meinkampf : Öncelikle, gfx adında klasör oluştur içine flags, onunda içine medium ve small adında klasör oluştur. Oyunun dosya konumundan gfx, flags klasörlerine gir. Kendi bayrağını diğer bayraklar gibi üç farklı boyuta getir. Ve boyutuna göre klasörlere at. Anlatabildiysem ne mutlu bana.

Anlattın anlattın yapıyorum hemen :) de smallı nasıl yapcam bilmiyorum çünkü turan bayrağında her şey pixel pixel oluyor ay ve yıldız bildiğin nokta gibi :d

(31-08-2018, 22:14)Meinkampf : Öncelikle, gfx adında klasör oluştur içine flags, onunda içine medium ve small adında klasör oluştur. Oyunun dosya konumundan gfx, flags klasörlerine gir. Kendi bayrağını diğer bayraklar gibi üç farklı boyuta getir. Ve boyutuna göre klasörlere at. Anlatabildiysem ne mutlu bana.

Harbiden ha cidden o bayrak çözünürlüklerini nasıl ayarlayabilirim biliyor musun ? çünkü oyunun orj.bayrakları 10x7 de bile efsane gözüküyor benim bayrağı ben küçülttüğüm için çözünürlük nanay oluyor bildiğin nokta nokta bayrak ortada yok.
Ara
Malesef onu nasıl yaptıklarını bilmiyorum.
Ara
(01-09-2018, 08:52)Meinkampf : Malesef onu nasıl yaptıklarını bilmiyorum.

Yapamadım ben de zaten small ve medium ve içindeki dosyaları ayarladıktan sonra oyuna girdiğimde türk bayrakları yerine nazi bayrakları oluyor ben de vazgeçtim eğer biri çözüm bulana kadar çünkü biraz da göz zevkimi bozmuyor değil
Ara
Böyle de hoş duruyor aslında.
Ara
(01-09-2018, 14:11)ardaalper1652 :
(01-09-2018, 08:52)Meinkampf : Malesef onu nasıl yaptıklarını bilmiyorum.

Yapamadım ben de zaten small ve medium ve içindeki dosyaları ayarladıktan sonra oyuna girdiğimde türk bayrakları yerine nazi bayrakları oluyor ben de vazgeçtim eğer biri çözüm bulana kadar çünkü biraz da göz zevkimi bozmuyor değil

Oynadığın ülkenin bayrağından farklı bir bayrak olması 'Millenium Dawn' Dahil birçok modda Karşılaşılabiliyor. Fakat bu konu hakkında hiçbir fikrim yok :(
Ara
(01-09-2018, 14:19)zencefil : Böyle de hoş duruyor aslında.

Hoş duruyor da modum turan modu ve bayraklar türk bayrağı yani modla uyumsuz yoksa Dünyanın en güzel bayrağı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.