Oynamaktan En Fazla Keyif Aldığınız Lider ve Sebebi
civ5.png
Civilization V oyununda oynamaktan en fazla keyif aldığınız lider hangisidir? Neden bu lideri seviyorsunuz? Tekrar tekrar oynadığınız oldu mu? Eğer tekrar tekrar oynadığınız bir lider varsa sebebi nedir?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Kesinlikle Wu Zetian. Oyundaki Çin uygarlığı her anlamda en üst seviyede olan ve oyunun en önemli kısmı olan Rönesans'ta tamamen ayrı bir seviyeye ulaşan bir canavar. Sayısız kez Wu Zetian'ın Çin'i ile oynamışımdır.
WhaW8Am.gif
Ara
İnka - Pachacuti. Bu oyunun doygunluk hissiyatı zirce noktası. Maalesef 5 'ten sonra 6 beni hayal kırıklığına uğrattı ve 5 'ten sonra çıkan diğer oyunlarda. Pachacuti 'nin verimliliği artıran o güzel tarla diyebileceğim yapıları beni çok tatmin ediyordu haritada görmek. Aynı şekilde Hollanda ve diğer ülkelere ait yapıları yapıp haritada öyle görmek beni yine çok tatmin ediyordu. Bunun dışında Osmanlı ile oynayıp tek tek Anadolu şehirlerini kurup geliştirmekte çok zevkli.
Ara
Forumda sadece post kasmak yerine oynayan bulabilirsek bir gün polonya. Çünkü çok güçlü sadece kazanmak için oynarim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.