Oyun 1650 lerden sonra sıkıyor
Ben genelde 1600 ya da 1650 den sonra baya sıkılıyorum ve genellikle kapatıyorum oyunu.1444 yılında başlayıp küçük entrikalar ve hayatta kalma mücadelesi daha keyifli oluyor.1600den sonra zaten baya güçlenmiş oluyorsunuz vur geçe dönüyor oyun.Sizde de böyle bir durum var mı ? Ya da 1650 den sonra keyif alan var mı ?
[+] 1 üye Laas nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlginç fanteziler deniyorsam uzatırım 1600 lerin sonuna kadar ama normal oluyorsa 1500 sonunda bırakıyorum
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-04-2020, 10:26)Laas : Ben genelde 1600 ya da 1650 den sonra baya sıkılıyorum ve genellikle kapatıyorum oyunu.1444 yılında başlayıp küçük entrikalar ve hayatta kalma mücadelesi daha keyifli oluyor.1600den sonra zaten baya güçlenmiş oluyorsunuz vur geçe dönüyor oyun.Sizde de böyle bir durum var mı ? Ya da 1650 den sonra keyif alan var mı ?

Oyundaki tüm başarımları bitirmeye çalış. Oyuna farklı bi heyecan geliyor.
[+] 1 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Oyun başında ülkene göre yaşadığın ufak tefek oynanış farklılıkları olsa da oyunun ortasından itibaren müthiş bir tekrara düşüyor.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Normal zorlukta oynamam bu yüzden. Normal üstü zorluklarda yapay zeka, oyuncu üzerine oynar. Zayıf bulunduğun an savaşı basıyor. Ayrı bir heyecanı oluyor bu durumda oyunun. AI fazla bonus kazanıyor. Daha az agresiflik aldığı için daha çok gelişiyor genisliyor.
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
[+] 1 üye Türk Şad nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Acemi bir EU4 oyuncusu olduğum için her yılım 1444 gibi geliyor.
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
[+] 1 üye MichaelWitmann nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de buna katılıyorum. Ama başarımlar bu durum için var. Başarımlar bence tekrar oynanabilirliği ve tek campaign'de oynana yıl süresini fazlasıyla arttırıyor.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
zor oyun neyse oynanır da çok zor seçeneğinde aı aşırı miktarda buff alıyor tek şehirlik ülkeler bile çok orduya sahip oluyor ben aı nın zorluğa göre farklı karar verdiğine inanmıyorum askeri ve ekonomisi rahat olduğundan buflardan dolayı size savaş açabiliyor bence
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.