Oyun içinde köpek resmi
forumun yamasını kurdum köpek yine geri geldi :D kafayı yıyecem neyse kalsın orda madem umarım farklı yerlerde karşıma çıkmaz
Ara
Türkçe yama güncel sürüme uyumsuzdur.Güncellenmesini beklemekten başka çaren yok gibi
Ara
Konuyu dün gördüm. Aynısı şimdi bana da oldu :D Türkçe Yama güncellendiğinden indirip oyuna attım. Aslında gerek yoktu yamayı kullanmaya. Sonra sevgili dostumuz köpekler ortaya çıktı.
Ara
hoi4 elden gideyyah
Ara
Bende de aynı hata var yok mu çözümü?
Ara
(06-03-2019, 09:07)Ahmetbey1453 : Bende de aynı hata var yok mu çözümü?

Türkçe yamayı kaldırınca çözülüyor.
Sic Parvis Magna
Ara
Türkçe yama olmadan oynuyamam
Ara
Normalde yama da bir sıkıntı görünmüyor sadece benle birlikte az kişide bu sorun var
Ara
Dediğim gibi sorun Türkçe yamadan kaynaklanıyor. Yamayı düzgün kullanmak istiyosanız yamayı yapan kişiden bu hatayı düzeltmesini isteyebilirsiniz veya kendi farkedip düzeltmesini bekleyebilirsiniz. Onun dışında yamayı kaldırmaktan başka bir çözüm görünmüyor.
Sic Parvis Magna
Ara
(06-03-2019, 12:32)altnkurt : Dediğim gibi sorun Türkçe yamadan kaynaklanıyor. Yamayı düzgün kullanmak istiyosanız yamayı yapan kişiden bu hatayı düzeltmesini isteyebilirsiniz veya kendi farkedip düzeltmesini bekleyebilirsiniz. Onun dışında yamayı kaldırmaktan başka bir çözüm görünmüyor.
Sorunu çözdüm yamayı oyuna atarken interface klasörünü atmayın hem oyununuz türkçe oluyor hemde köpek resmi gidiyor
Ara
hangi interface direk interface dosyasımı yoksa pdx_launcher/game ordakı interface dosyasımı

ikisinide denedım olmadı sen tam olarak ne yaptın ?
Ara
(06-03-2019, 18:41)KingHero6161 : hangi interface direk interface dosyasımı yoksa pdx_launcher/game ordakı interface dosyasımı

ikisinide denedım olmadı sen tam olarak ne yaptın ?

O zaman oyun dosyalarını doğrula ve direkt hoi4 ün içindeki interface dosyası hariç diğerlerini değiştir. Köpek resminin bulunduğu yere oyun koyacak picture bulamadığı için böyle bir hata veriyor
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.