Oyunda denenebilecek farklı şeyler
Sürekli aynı şeylerden sıkıldım. Yeni bir başarım olur bir mod olabilir herşeye açığım.Onerilerinizi bekliyorum.
(
Ara
Missions Expanded, Ante Bellum, 1356. Bunlar güzel modlar, ayrı ayrı denenebilirler.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-01-2022, 16:58)esatdemir : Sürekli aynı şeylerden sıkıldım. Yeni bir başarım olur bir mod olabilir herşeye açığım.Onerilerinizi bekliyorum.
(
Synthetic dawn dene. Birde custom nation builderden dünyanın en güçsüz tek topraklı göçebe devletini (Amerikadakilerden) oluştur. Amerika da onunla oyna. En zor ve en kolayı deneyimlemiş olursun
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 2 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-01-2022, 17:20)PCOyun : Missions Expanded, Ante Bellum, 1356. Bunlar güzel modlar, ayrı ayrı denenebilirler.

Mission Expanded Türkçe yama ile beraber kullanılıyor mu acaba?
Ara
Hiçbir modun Türkçe Yama ile uyumlu olduğunu sanmıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
1444 yılında son teknoloji ve yapay zekalı bir ming oluştur arada sırada ona buflamayı unutma,konfiçyüs papalık deneyebilirsin,yapılabilecek çok şey var
Ara
(24-01-2022, 20:37)baywatch06 : 1444 yılında son teknoloji ve yapay zekalı bir ming oluştur arada sırada ona buflamayı unutma,konfiçyüs papalık deneyebilirsin,yapılabilecek çok şey var
Yada Baywatch'in serilerini takip edebilirsin.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.