Oyunu ve DLC'leri satın alabilmek
En ucuz bir şekilde oyun ve dlcleri nasıl alabilirim? Oyun sade hali ki oynanmaz haldeyken 60 TL. Birkaç DLC ekleyince fiyatlar uçuyor. Keşke oyun ve dlcleri bir arada satan indirimli bir paket olsa.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
Yaz indirimini kaçırdın ama kış indirimini bekleyebilirsin.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Oyun sade halindeyken ne oluyormuş oyuna ya da neden beğenmiyorsun.
Ara
Dlc ile oynayan sade oynayamaz.En basitinden development basmak bile dlc ile geliyor.Bu olmayınca Asya Afrika da oynamak imkansıza yakın.
G2a ya da bakabilirsin.Full paket olmasa da dlc lerin büyük çoğunluğunu oluşturan paketler mevcuttu, Steam den daha ekonomik olabilir.Hepsini almak istiyorsan kış indirimi daha iyi bir tercih olacaktır.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Europe Universalis 4 Collection Pack alabilirsin. Çoğu DLC mevcut. Tabi indirim döneminde almanı şiddetle tavsiye ederim.
Sic Parvis Magna
Ara
(23-07-2017, 10:05)Cpt.MacMillan : Oyun sade halindeyken ne oluyormuş oyuna ya da neden beğenmiyorsun.

Çok kötü hale geliyor. Tüm özellikler kapalı oynanması güç bir halde oluyor.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
seni anlayabiliyorum bildiğim bir video var Third Rome Dlc dahil bütün dlcleri kendince değerlendiriyor.
Ara
Satın alma.Download et sonra steam fix crack yap temiz.EMEK HIRSIZLIĞI ONLAYN
Ara
(23-07-2017, 13:02)Onur34 : seni anlayabiliyorum bildiğim bir video var Third Rome Dlc dahil bütün dlcleri kendince değerlendiriyor.

Bundan mı bahsediyorsun?

Sic Parvis Magna
Ara
(23-07-2017, 13:18)altnkurt :
(23-07-2017, 13:02)Onur34 : seni anlayabiliyorum bildiğim bir video var Third Rome Dlc dahil bütün dlcleri kendince değerlendiriyor.

Bundan mı bahsediyorsun?

Evet.Reklam sınırımı zorlamak istememiştim :)
Ara
İndirime girmeden en ucuz DLC'yi bile alma derim.
Ara
İzledim de videoyu çok fazla DLC var ve oyun eksik olsun istemiyorum. Hem de Paradox yenisini çıkarır bence yakında. Bu yüzden indirimsiz hali ile oyuna 60 TL verip (hem DLC'lerin bu kadar para hak ettiğine inanmadığımdan hem de sürekli DLC alacak ekonomik gücüm olmadığından) DLC'leri korsan kullansam ne olur? Herhangi bir sıkıntı olur mu?
Ara
(23-07-2017, 14:28)strateggy : İzledim de videoyu çok fazla DLC var ve oyun eksik olsun istemiyorum. Hem de Paradox yenisini çıkarır bence yakında. Bu yüzden indirimsiz hali ile oyuna 60 TL verip (hem DLC'lerin bu kadar para hak ettiğine inanmadığımdan hem de sürekli DLC alacak ekonomik gücüm olmadığından) DLC'leri korsan kullansam ne olur? Herhangi bir sıkıntı olur mu?

İndirimsiz haliyle hiçbir şey vermeni tavsiye etmem. Yakın zamanda da yenisini çıkarmayacaklarını söylediler. En azından grafiksel veya oyun motoru anlamında bambaşka bir oyun sunabilecek kadar teknoloji gelişene kadar..

Dediğim gibi indirim dönemi collection pack almanı tavsiye ederim. Zaten sık sık indirime giriyor EUIV.

@Onur34 Orhun abi yabancı mı ya? EUIV oynayan kitleye her zaman ulaşmak amacımız olmalı. Sonuçta ticari bir iş yapmıyoruz, Orhun abinin reklamını da yapmıyoruz. EUIV ile ilgili güzel bir içerik üretmiş, biz de paylaşıyoruz.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-07-2017, 15:06)altnkurt :
(23-07-2017, 14:28)strateggy : İzledim de videoyu çok fazla DLC var ve oyun eksik olsun istemiyorum. Hem de Paradox yenisini çıkarır bence yakında. Bu yüzden indirimsiz hali ile oyuna 60 TL verip (hem DLC'lerin bu kadar para hak ettiğine inanmadığımdan hem de sürekli DLC alacak ekonomik gücüm olmadığından) DLC'leri korsan kullansam ne olur? Herhangi bir sıkıntı olur mu?

İndirimsiz haliyle hiçbir şey vermeni tavsiye etmem. Yakın zamanda da yenisini çıkarmayacaklarını söylediler. En azından grafiksel veya oyun motoru anlamında bambaşka bir oyun sunabilecek kadar teknoloji gelişene kadar..

Dediğim gibi indirim dönemi collection pack almanı tavsiye ederim. Zaten sık sık indirime giriyor EUIV.

@Onur34 Orhun abi yabancı mı ya? EUIV oynayan kitleye her zaman ulaşmak amacımız olmalı. Sonuçta ticari bir iş yapmıyoruz, Orhun abinin reklamını da yapmıyoruz. EUIV ile ilgili güzel bir içerik üretmiş, biz de paylaşıyoruz.
Haklısın @altnkurt ,Orhun abinin evirip çevirip konuyu eu4'e getirmesi bizim işimize yarıyor.Tabi Enis abinin Eu4 oynanış görüntüsü koymaya üşenip,ekranın altına "Dünya haritasına bakın" gibi bir şey yazmasını unutmayacak olsakta Multiplayer ve Orhun Abi bizim için oldukça önemli.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.