Oyunun ilk sürümünden beri Osmanlının yediği nerfler
Osmanlının yediği nerfler neler?Çoğunu hatırlamıyorumda ilk patchlerde çok güçlü osmanlıyı hatırlıyorum aklıma takıldı.
Ara
(02-11-2016, 19:09)Gandalf : Osmanlının yediği nerfler neler?Çoğunu hatırlamıyorumda ilk patchlerde çok güçlü osmanlıyı hatırlıyorum aklıma takıldı.

Osmanlı bana kalırsa gelen yenilikler ve pachtler ile buf yedi ve yemeye devam ediyor.
Ara
Tüm mamluke ü yek seferde fethetme bitti, eu4 de bende bitti.
Ara
İdeaları nerflendi diye hatırlıyorum ama tam olarak nasıldı ne oldu aklımda değil.

Exploitler dahilse en büyük nerf state-territory sistemi olabilir.
Az önceki Tunus oyunumda Memlük İstanbul'a kadar geldi eğer yardımına yetişmesem Anadolu gidiyordu. 1550'ye geldim Osmanlı 1453 sınırlarında. Son birkaç sürümdür Osmanlı'yı Macaristanı alırken göremedim. Eskiden oyun sonu canavarı gibi güçlü oluyordu 200k ordusu olurdu en az. Nerde o eski ottomans.
Ara
Artık oyunumda Osmanlı Bizans'ı bile almıyor sadece İstanbul'u alıyor gerisini Venedik alıyor bende.
76561198130749129.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.