Paradox Launcher v2 Hatası
Bundan önce hdd kullanıyodum yandı ama o zaman gayet rahat oyunu kurup launcherı yükleyip oynamıştım şu anda oyunu kurdukdan sonra launcherı kurmuyor her yolu denedim dosyaları sildim yeniden yükledim alternatif launcher kurdum olmuyor, launcherı atlayıp girmek istemiyorum çünkü bazı dlc ve modlar var onları da aktif etmem için launcherı açmam gerekiyor ama her yüklemeye çalıştığımda 
bu hatayı alıyorum
https://www.hizliresim.com/pel7m42

DÜZENLEME;
 Ben sorunu çözdim ama biraz uğraştırdı malesef benden veya onlardan kaynaklı paradox destek ekibi de pek bir çözüm sunamadı en sonunda oyunun launcher dosyalarını ve bazı dosyaları düzgün yüklenen başka bir pc üzerinden aldım ve kendi pc me aktardım ardından steamden dosya konumundan dowser.exe yi çalıştırıp ordan düzenlediğim launcher dosyalarını işaretledim ve onun üzerinden giriş yaptım şu anda sıkıntısız çalışıyor
[+] 1 üye traumsoldier nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.