Pasai İçin Öneriler
Şu save sorunum düzelirse Pasai ile bir ironman yapmayı düşünüyorum. Dün bir göz attım 20-30 yılda adamı ve Malakka'yı rahat bir şekilde annexledim. Trade noktası çok iyi gelir güzel. İlk idea olarak exploration almayı düşünüyorum. Sonraki idealar,izlemem gereken koloni yolları, ele geçirmem gereken ticaret bölgeleri ve batılı devletlere karşı ne gibi bir politika izlemem gerektiğiyle ilgili tüyoları olan varsa paylaşırsa sevinirim.
Ara
Pasai de tuyoya gerek yok ilk yapman gereken Malacca moluccas Filipinler hattını kendine bağlayıp para kesmek gerisi sana kalmis
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
[img]vXPyP6.png[/img]
[+] 5 üye ahot16 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ahahaha :D yav dostum kusura bakma. bendeki özürlü telefon malaccayı malatyaya çevirmiş. malaca olacak. malacca moluccas filipinler hattını ele geçirdiğinde zaten yaklaşık 1000 developmente ve mükemmel bir ticarete sahip olursun. ondan sonrası istersen avrupalılara kafa tut istersen yukarı çinhindine veya hindistana ilerle..

pasai yi bile paşa olarak çevirmiş benim özürlü :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Kdkdkdkdkd yav ben de dalgasına Malatya yazdın sanmışyım. Resim iyi güldürdü
Ara
görünce dayanamadım caps yapıyıyım dedim :D
Ara
hocam yeni sürmdenmidir nedir bilmem artık o malakka civarı ülkeler exploration ideası alıyololar hele osmanlı da da cıktı bu olay ben kutai ile bütün okyanusyayı almıstım ama canım cıkmıstı
Ara
yani hiç de fırsatı kaçırmadınız :D sağlam trolendik :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.