PDXCON 2017
gamlastans-m-logo-v2_2.png
PDXCON 2017'den haberler, bilgiler, paylaşımlar.
Buna gitmeyi düşünüyordum aslında. Baya bir birikim yapmıştım. Sonra final haftama denk gelince ve pasaport-vize işlerini hiç bilmediğimden vazgeçtim.

Belki daha sonra. Biraz daha oyunu, oyunları bilerek gidebilirim.
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
Yarım saat önce Paradox'tan mail geldi:

Something Special is Coming to PDXCON 2017
We've Got Something Special to Show You
The event isn't just about all of the awesome activities, it's also for announcing great new content!
Join us in Stockholm May 13-14th, and be among the FIRST to hear about our hottest (and most secret) upcoming releases.

Oyun duyurabilirler.
Victoria serisinin devam etmesini tercih ederdim açıkçası.
Ara
Vic3 mü Rome mu deseler Rome derim yalan yok.
belki dlc duyururlar zaten bir sürü oyun var geliştirmekte oldukları ekipleri varmıdır acaba yeni oyuna?
Ara
PDXCON hızlı başladı, Third Rome'un duyurulmasından sonra 2 yeni de oyun duyurdular.

Battletech oyunu HBS ile başlatılmıştı, ne zaman PDX tarafından da geliştirilmeye başlandı bilmiyorum ama gözlerimi yaşarttı.
G0kMNN.png
Ara
Civilization 5'in baş tasarımcısı Jon Shafer'ın Paradox'a katıldığı açıklandı. Ayrıntıları ileride duyurulacak olan yeni bir oyun üzerinde çalışıyormuş.

Ayrıca 'Kickstarter' üzerinden başlattığı projesine(At the Gates) de devam edecekmiş.

Ara
klasik paradoks serilerinden duyururlarmı acaba?
Ara
Eğer duyurulacak şeyler bunlarsa hayalkırıklığı.
Battletech oynayacağıma xcom oynarım. Mars konusuda hiç ilgi çekici değil.
Ara
E3 var, belki ona da bir şeyler saklamışlardır.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
ee8w5t4dk5xy.png

Bu çıkınca ilk 17 ila 18.30 arasına Victoria 3 dendi ama...

tqua04hg9axy.png

BattleTech...
(13-05-2017, 20:27)Aeschyli : Battletech oynayacağıma xcom oynarım. Mars konusuda hiç ilgi çekici değil.

Karşılaştırdığın şeylerin uzaktan yakından alakası yok. Önyargı ile yaklaşacağına Battletech'in ne olduğuna bakmalısın.
G0kMNN.png
Ara
Oynanış tarzları farklı olabilir ancak uzaktan yakından alakası yok demek aşırı yanlış. Turn based mech combat açıklaması bile birbirlerine benzer olduklarını gösterir. Önyargımın sebebide görüntülerin kötü olması veya gösterilen trailerden değil. Mecha tarzı genel olarak sevmediğim bir tarz. Senin için harika gözüküyordur belki ama beni hiç etkilemedi.
Ara
Başka oyun açıklanacak mı?
Ara
Anlaşılan Victoria III'ü es geçecekler. Gerçi duyursalar bile onu da piyasaya sürdüklerinde HOI4 gibi hayal kırıklığı yaratma ihtimali var.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.