Anket Başlığı: Sizce PDXCON 2018'de hangi oyun duyurulacak?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Victoria 3

10 45.45%
Rome 2

9 40.91%
Mevcut bir başka PDX oyununun ardılı.

3 13.64%
Tamamen yeni bir PDX oyunu.

0 0%
Katılımcı sayısı: 22 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

PDXCON 2018'den Tahminleriniz
pdxcon-logo-61c71177486662bf1ff372af432a...da3235.png
PDXCON 2018 18 ila 20 Mayıs tarihleri arasında Stockholm'de düzenlenecek.
Bu etkinlik çerçevesinde Paradox'un çeşitli oyun duyuruları yapması planlanıyor.

(08-02-2018, 17:38)Duman :

Bu duyurular arasında Triumph Studios'un yeni bir oyununun yanı sıra, Johan Andersson'un üzerinde çalıştığı bir oyun bulunacak.
Konudaki anket üzerinden bu duyurulacak oyunun ne olduğunu düşündüğünüzü oylayabilir, tahminlerinizi paylaşabilirsiniz.
Etkinliğe dair genel paylaşımlar ve sohbet için PDXCON 2018 başlığını inceleyin.
Surviving Mars daha yeni çıktığı için yeni bir IP duyurulacağını sanmıyorum. Vic3 çıkmazsa da CK3 falan çıkabilir belki. DLC'ye doymamış Eu4, Stellaris ve Hoi4'ün yenisi çıkma ihtimali baya zor.
Sic Parvis Magna
Ara
Surviving Mars PDS'in yaptığı bir oyun değil, bu duyurulacak oyunun PDS oyunu olması bekleniyor üzerinde Johan vs çalıştığına göre. PDS'in son IP'si Stellaris sanırım.
Çıkacağından degil de kendi beklentilerimden dolayı victoria 3 dedim.
Ara
Victoria 3,Rome 2'ye göre,duyurulma ihtimali daha yüksek bir oyun. Ama gönül isterdi Rome 2'nin duyurulması.
Ara
(02-05-2018, 19:20)altnkurt : Surviving Mars daha yeni çıktığı için yeni bir IP duyurulacağını sanmıyorum. Vic3 çıkmazsa da CK3 falan çıkabilir belki. DLC'ye doymamış Eu4, Stellaris ve Hoi4'ün yenisi çıkma ihtimali baya zor.

ck3 için dlcler bitti mi ?
Ara
Bitmedi yeni bir DLC yaptıklarını duyurdular zamanında ancak ayda 1 günlük çıkıyor.
Şu an 3 olasılık var gibi görünüyor. Victoria 3, Rome 2 veya yepisyeni bir oyun. Paradox kendini riske atmak istemiyorsa Victoria 3'ü duyurması daha olası. Ama yepyeni bir oyun risk olabilir. Rome 2'yi bekleyen daha az ama Victoria 3 kadar başarı potansiyeli var. Tabii ben hala Soğuk Savaş bekliyorum.
Ara
Victoria 3 `in gelmeyecegi dogrulandi, maalesef.

https://www.reddit.com/r/paradoxplaza/co...h=da53a240
Ara
Nerede doğrulandı?
pdx ceo suyla yapilan su soylesinin 35. dk`dan sonrasini izlerseniz bence anlasiliyor.

https://player.fm/series/series-2287281/...red-wester

Victoria 2`nin PDX a en az gelir getiren oyun oldugunu , kendisinin hangi oyunlarin cikacagina karar vermedigini ama ekibinin kar getirecek bir Victoria 3 projesi ile gelirlerse neden olmasin diyeceginden bahsediyor ?  Kendisine bunun ile alakali gelen soruya da 2025`den once cikabilir diye de ekliyor.
Ara
videoda vic 3 duyurmıycaklarını söylediler zaten ben soğuk savaş veya rome 2 bekliyorum
Ara
Söyleşide ben CEO'nun " evet Vic3 yapım aşamasında PDXCON'da da duyuracağız " diyeceğini pek sanmıyorum zaten. Burada geçen PDXCON'a EU: ROME t-shirtleriyle çıkıp Stellaris duyurulmadan önce oyunun ipuçlarında EU: Rome resimleri paylaşan bir firmadan sözediyoruz. Bu gibi konularda Paradox trollemeyi seviyor malesef.
Son son oyları alalım.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.