Plan Z [Forum Oyunu Başladı Almanlar İngilterede]
@HulkSpider03 , dilinizce cevap verelim.

Luftwaffe_dropping_bombs.gif
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sizin bombalarınız olabilir ama bizimde mangal yürekli askerlerimiz var. Geldiğiniz deliğe geri dönün!
Ara
Mangal yürekli askerleri tamamen mangal haline getirmeye devam.

Merkezi bombalayıp plana uyuyorum.
[+] 3 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-03-2017, 00:37)Sübaşı : Mangal yürekli askerleri tamamen mangal haline getirmeye devam.

Helal Generalimiz güldüm buna :D
Ara
1.AA tümeni
Piyadeler çevrede ki tüm köprülere patlayıcı döşeyecek, tüm köprü başları ve kavşaklar tank ejderleri engeleri ile kaplacanak, mevcut hat boyunca çift hat ve derinlikle savunma siperleri kazılacak.
topçular içinde plana uyuyorum
Ara
Bunu buraya yazmayacaktın. Ama neyse önemli bir şey değil. Topçularımız paşhanın topçularıyla çarpışsında görsünler kiminkiler iyi
Ara
(23-03-2017, 00:37)Sübaşı : Mangal yürekli askerleri tamamen mangal haline getirmeye devam.

Dikkat edinde dokunacağınız mangal elinizi yakmasın...
Ara
(23-03-2017, 00:47)napolyon94 : 1.AA tümeni
Piyadeler çevrede ki tüm köprülere patlayıcı döşeyecek, tüm köprü başları ve kavşaklar tank ejderleri engeleri ile kaplacanak, mevcut hat boyunca çift hat ve derinlikle savunma siperleri kazılacak.
topçular içinde plana uyuyorum

Zaten köprüler patlatılmıştı onun için zannetmiyorum köprü kaldığını
Ara
Siz meraklanmayın biz maşalarımızı yerden yeterince yüksekte tutarak mangalımızı yapıyoruz ;)
Ara
21 Ağustos 1941/Sayı 1

London War Spend
-------------------------------------------------------------------------------------
ww2-83.jpg
Savaş tüm hızıyla sürüyor. Almanların Polonya ve Fransa ilhakından sonra PLAN Z olarak açıkladıkları bir planla İngiltere'ye çıkarma yaptılar. Savaş Almanların lehine gibi görünsede ordumuz hala pes etmedi...

-------------------------------------------------------------------------------------
220px-Sir_Winston_S_Churchill.jpg                                    200px-Mesopotamian_campaign_General_Townshend.png
Winston Churchill ne kadar     ¦        İngiliz General ve         
açıklama yaparsa yapsın    ¦       Mareşal olan Hulk tel-
halk durumdan haber ve     ¦       graf hatları çökmeden
rahatsız. Halkın çoğu          ¦       son olarak şu sözleri   
onun söylediklerine itimat  ¦       sarf etmiştir: "Burada
etmiyorlar. Eğer bu savun-  ¦      muhakkak muaffak ol-
mada başarısız olursa        ¦ malıyız ve size söz ver-
Churchill sadece başkan-   ¦ iyorum burası düşmey-
lığı kaybederse kendini      ¦ ecek. Olursa ki, çocuk-
şanslı sansın.                       ¦ larıma onları sevdiğimi
                                              ¦       söyleyin ve İngiltereyi 
                                            ¦canınız pahasına savunun.
İlk sayımız dolayısıyla kısa kestiğimiz için üzgünüz lakin gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
-Wrote by Writer Commison of London War Spend
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-03-2017, 01:23)HulkSpider03 :
21 Ağustos 1941/Sayı 1

London War Spend

ww2-83.jpg
Savaş tüm hızıyla sürüyor. Almanların Polonya ve Fransa ilhakından sonra PLAN Z olarak açıkladıkları bir planla İngiltere'ye çıkarma yaptılar. Savaş Almanların lehine gibi görünsede ordumuz hala pes etmedi...

220px-Sir_Winston_S_Churchill.jpg                                    200px-Mesopotamian_campaign_General_Townshend.png
Winston Churchill ne kadar     ¦        İngiliz General ve         
açıklama yaparsa yapsın    ¦       Mareşal olan Hulk tel-
halk durumdan haber ve     ¦       graf hatları çökmeden
rahatsız. Halkın çoğu          ¦       son olarak şu sözleri   
onun söylediklerine itimat  ¦       sarf etmiştir: "Burada
etmiyorlar. Eğer bu savun-  ¦      muhakkak muaffak ol-
mada başarısız olursa        ¦ malıyız ve size söz ver-
Churchill sadece başkan-   ¦ iyorum burası düşmey-
lığı kaybederse kendini      ¦        ecek. Olursa ki, çocuk-
şanslı sansın.                       ¦       larıma onları sevdiğimi
                                              ¦       söyleyin ve İngiltereyi 
                                            ¦canınız pahasına savunun.

İlk sayımız dolayısıyla kısa kestiğimiz için üzgünüz lakin gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
-Wrote by Writer Commison of London War Spend

@HulkSpider03 güzel olmuş bizim gazetemizde gelicek
Ara
Plan Z dediğin gemi inşaat programı değil miydi sizin yav ? Hani şu Bismarck ve Tripitz' den başka tek bir gemi indiremeden iptal ettiğiniz Plan Z?
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-03-2017, 01:29)Feldmarschal :
(23-03-2017, 01:23)HulkSpider03 :

@HulkSpider03 güzel olmuş bizim gazetemizde gelicek
Sağ ol telefonda bu kadar oluyor. Oyun uzun süreli olursa gazete resmi üzerinde ya da publisher da bir şeyler yapıpta paylaşabilirim.

Biraz ortalık diplomatik olarakta kızışsın kuru kuru olmasın heyecan katalım
Ara
(23-03-2017, 01:31)napolyon94 : Plan Z dediğin gemi inşaat programı değil miydi sizin yav ? Hani şu Bismarck ve Tripitz' den başka tek bir gemi indiremeden iptal ettiğiniz Plan Z?

Onu iptal ettik gemileri indirmedik askerleri İngiltereye indirdik :D

Aynen bende telefondayım mecbur dur bakalım hazırlamaya çalışıyorum nasıl olucak kuru kuru olmasın doğru
Ara
Küçük bir duyuru yapmaj istiyorum. Pro zaten neredeyse komutayı bana verdi banı açılana kadar. Napolyonda sağ olsun destekliyor beni. Bende oyun sırasında ingilterede yaşanan iç olaylarında bir nevi anlatmaya çalışacağım. Mesela iç isyanlar olur vs bu tür şeyler. Mini hikaye olacak maksat eğlwnce olsum. Oyun kuru kuru gitmesin.
Ara
Destekliyorum hikaye işini ve güzel olucağına inanıyorum oyun cidden eğlenceli olur bu gibi küçük detaylarla hem turu beklerken vakit geçer
Ara
Alman kanadından da böyle şeyler gelirse güzel olur. Sen ve paşha güzel şeyler yapabilirsiniz.

Yarın duruma göre şekillendiririm hikayeyi gazete ve ufak baaın toplantılarıyla başladık bakalım şimdilik....
Ara
LyZg8V.gif

Doğu Cephesinde Mükemmel başarılar elde eden Wermacht Batı ve Kuzeyde de başarılı Alman Generallerinin Führer'den aldığı emirlerle savaşlara devam ediyor. Doverdeki çıkartmadan sonra yapılan başarılı taarruzlarla kısa sürede düşmanı şehir merkezine sıkıştıran Wermacht Generalleri Totalen Krieg ( Topyekün Savaş ) taktiğiyle merkeze hücüm ediceğini ve Doveri özgürleştireceklerini açıklamıştır.

dP8ZJr.jpg
 Bu habere sevinen Führer planları incelerken Generallerinin mükemmel bir iş çıkardığını ilk kez bir plana müdahale etmeden uygulatacağını açıklayıp Dover başarıyla alınırsa Kahraman Alman Generallerine Demir haç madalyası takdim edileceğini ilan etmiştir.
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(Buna yarın karşı bir cevap gelecektir.) Gazeteleriniz şömine tutuşturucumuz olacaktır!
Ara
Resimle gözükmüyo ama tıklarsanı açılır yarın @PashaZade düzenler ben yapamadım. Bakalım bekliyorum senin mesajlarıda bizde paşayla üstleniriz konuyu daha eğlenceli yaparız

(23-03-2017, 02:26)HulkSpider03 : (Buna yarın karşı bir cevap gelecektir.) Gazeteleriniz şömine tutuşturucumuz olacaktır!

Yakında tüm ingilizler Almanca öğreniceği için yakmanıza gerek kalmıcak
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.