Rapor: Yamayı kurunca oyun bazen tepki vermiyor
#1
Merhabalar

Yamayı kurunca yeni save açıp oyuna başlıyorum ama bazen hicbir işlem işe yaramıyor oyunda tarihi ilerletmeye çalışıyorum ama ilerlemiyor özellikle uzun süre hamle yapmayıp ardından yapınca oluyor bu çözümünü bilen var mı?

(Oyun crack)
Ara
Cevapla
#2
Oyunun tepki vermemesi, çökmesi vb. durumlar yamanın sebep olabileceği bir şey değil. Sorununuz oyunun korsan olmasından kaynaklanıyor olabilir.
Cevapla
#3
Keşke oyunu korsan olarak oynayacağınıza, sadece 5 TL verip Xbox Game Pass alsanız. Bu sayede ileri ki zamanlarda oyunların Türkçe çıkma ihtimaline katkı sağlamış olursunuz. Ya da şu an bu yamayı yapan insanların para kazanabilme ihtimaline...
Ara
Cevapla
#4
(15-09-2020, 22:12)Duman : Oyunun tepki vermemesi, çökmesi vb. durumlar yamanın sebep olabileceği bir şey değil. Sorununuz oyunun korsan olmasından kaynaklanıyor olabilir.
Sistemin ucu ucuna yetmesi ile alakalı da olabilir galiba?
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.