rise of persia mod harita hatası
#1
bugün bulduğum bir rome total war modu var. rise of persia .fakat modun haritasında küçük bir problem var. çözüm hakkında bilgi sahibi olan var mıdır? haritayı düzeltebilir miyiz?

20190415213726_1.jpg
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil,  psikolojik bir hastalıktır...
Ara
Cevapla
#2
Test için haritanın köşesine şehir koymuşlar gibi görünüyor, haritanın başka yerlerinde olması gereken şehirler mi burada?
Cevapla
#3
yani muhtemelen haritanın belli yerlerinde bu şehirler olması gerek. hindistanın yukarı kısmı boş.almanya boş.afrika boş arabistan boş. bu şehirler de söylediğim bölgelerle uyumlu şehirler. yerlerinin yanlış konumlandırdığını düşünüyorum. modun son yayımlanmış halinin üstüne bugfix yayınlamışlar fakat hayli eski bir mod. muhtemelen eksik kalmış.

modun twcenter sayfası : http://www.twcenter.net/forums/forumdisp...rsia-(ROP)
Irkçılık ideolojik bir düşünce değil,  psikolojik bir hastalıktır...
Ara
Cevapla
#4
İsmi Rise of Persia olan modun Almanya'yı vs. içermesini mi bekliyordun?
Boşluklar, sınırlar estetik olsun diye bile bile bırakıldı. O gördüğün dört şehir wastelandlerin oluşturulması için eklenen şehirler.
:smiling:
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.