RTS: Party Hard
header.jpg

Party Hard, sadece biraz uyumak istiyen karakterimizin Amerika genelindeki partilere karışıp herkesi bıçak ya da başka aletler aracılığıyla polise yakalanmadan öldürmeye çalıştığı bir pixel art, strateji, gizlilik, retro oyunudur.

Geliştirici:  
Pinokl Games, Kverta

Yayıncı:
tinyBuild

Çıkış tarihi: 25 Ağustos 2015

[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İkinci oyununu oynamadım ama bu oyun fena değil. Bazı bölümler cidden zorlayıcı. Zaman geçirmek için girilebilir. Ancak çok uzun ömürlü bir oyun değil bence.
76561198034761601.png
Ara
(15-01-2020, 21:58)BigBadWolf : İkinci oyununu oynamadım ama bu oyun fena değil. Bazı bölümler cidden zorlayıcı. Zaman geçirmek için girilebilir. Ancak çok uzun ömürlü bir oyun değil bence.
Ben de birincisini bitirip ikincisine başladım. Görsel olarak ilk başta gözümü yorsa da, oldukça fazla yenilik yapmış. Onu da denemeni öneriyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.