RYO: Among Us
header.jpg?t=1598556351

Among Us, 4-10 kişi ile çevrim içi ve yerel olarak oynanabilen bir cinayet, gizem ve aldatmaca oyunudur.

Geliştirici: Innersloth
Yayıncı: Innersloth
Çıkış tarihi: 16 Kasım 2018
Platformlar: Android, Microsoft Windows, iOS

Among Us ile ilgili haberleri, ekran görüntülerinizi ve daha fazlasını bu konu altında paylaşabilirsiniz.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Neredeyse 2 yıllık bir oyunmuş ama adını yeni yeni duymaya başladım. Son zamanlarda patlama yapmasının özel bir sebebi var mı?
IbnE9P2.gif
Ara
Benim tahminim büyük 1-2 yayıncı/youtuber oynadı ve o şekilde yürüdü.
tTRiYax.png
Ara
(21-09-2020, 16:52)Attila the Hun : Neredeyse 2 yıllık bir oyunmuş ama adını yeni yeni duymaya başladım. Son zamanlarda patlama yapmasının özel bir sebebi var mı?

Birkaç aydan beri Reddit gibi mecralarda mimleri paylaşılmaya başlanmıştı. Bu da pozitif bir geridönüş yarattı herhalde.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
(21-09-2020, 16:52)Attila the Hun : Neredeyse 2 yıllık bir oyunmuş ama adını yeni yeni duymaya başladım. Son zamanlarda patlama yapmasının özel bir sebebi var mı?

Yayıncılar.
Oyun mobilde ücretsiz olduğu için orada biraz denedim ama kontrol etmesi zor geldi. Steamde 10,5 liraya satın alarak bilgisayarda oynamak daha mantıklı sanırım.
tTRiYax.png
Ara
Oyundan tam anlamıyla zevk almak için en az 8 kişi oynamak gerekli. Çevrende Among Us oynayacak 8-10 kişi de bulmak bayağı bir zahmetli maalesef.
Ara
Oyun ile ilgili komik görseller:

[+] 4 üye Katastrofa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://innersloth.itch.io/among-us/devl...f-among-us

Among Us 2 iptal edilmiş. Bunun yerine planladıkları şeyleri Among Us'a ekleyeceklermiş.

Böylece yeni oyuna para vermek zorunda kalmayacağız. Yeni oyunun tutmaması, topluluğun ayrılması gibi şeyler de olmayacak.

Fakat oyun sonuç olarak  mobilden port edilmiş bir oyun. Umarım oyunu daha güzel bir yere taşıyabilirler şu andaki kısıtlamalarla.
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Wait-that-guy-is-innocent-Always-has-been-meme-6681.png
[+] 3 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Niye bilmiyorum ama şu video karşıma her çıktığında tıklıyorum. Videonun sonunda ufak bir ses artışı var kulaklık kullananlar dikkat.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir sonraki güncellemede taskbar gizleme ve anonim oy atma kuralları da gelecekmiş. Hatta şu an betaya geçip bu özellikleri kullanabiliyorsunuz.
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
EnIbB-JXIAI7Y3N?format=jpg&name=small

Yeni gelecek haritadan ilk görsel paylaşılmış.

https://twitter.com/AmongUsGame/status/1...3022996481
tTRiYax.png
[+] 4 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bir iki haftaya Among Us etkinliği açsak kimler katılır?
Ara
Yeni haritası 31 Mart'ta çıkıyormuş.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(27-05-2021, 18:01)Wickhart : Bedava Among Us https://www.epicgames.com/store/tr/p/among-us (hesabınızda kalıyor)

Burada da paylaşmış olalım.
tTRiYax.png
Ara
Among Us 15 kişilik yeni mod güncellemesi bugün çıktı.

-15 kişilik oyun modu
-6 adet yeni renk
-Daha kaliteli grafikler
-Yeni bir ölü sohbet odası
Ve birkaç yenilik bu güncelleme içinde yer alıyor.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
[+] 1 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Among Us VR çıktı. 

https://store.steampowered.com/app/1849900/Among_Us_VR/

Ara

Yeni oyun modu gelmiş.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.