RYO: Baldur's Gate III
Ara
Ara
Ara
Ara
Çıkışında dünyanın en iyi oyunu olacak  :smirk:
Ara
(12-12-2022, 04:30)Marchisio : Çıkışında dünyanın en iyi oyunu olacak  :smirk:
Bu firmayi cok severim, oyun da super ama o kadar ucmaya gerek yok. Çıksın görelim.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-12-2022, 04:30)Marchisio : Çıkışında dünyanın en iyi oyunu olacak  :smirk:

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tam sürüm ağustos ayında çıkıyormuş ya
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
PS5 sürümü 700liradan ön siparişe açıldı.
https://store.playstation.com/tr-tr/prod...7811678079
Ara
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam versiyonu hala 250 tl olduğu için aldım ileride zam gelebilir.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunda ara sahnelere gecis yaparken veya autosave yaparken donma oluyor mu sizde. Oyunu m2 ssd ye kurdum yukleme sureleri cok hizli ama arada takiliyor
Ara
Oyun multi oynana bilir yormu oyun bende var ama dikkatli bakmadım multiplayer varmıydı, eğer varsa multi atılabilir.
Ara
(28-02-2023, 08:59)SkyWolf : Oyun multi oynana bilir yormu oyun bende var ama dikkatli bakmadım multiplayer varmıydı, eğer varsa multi atılabilir.
Coop var divinity'deki gibi.
Ara
(28-02-2023, 12:50)Takeda Akane :
(28-02-2023, 08:59)SkyWolf : Oyun multi oynana bilir yormu oyun bende var ama dikkatli bakmadım multiplayer varmıydı, eğer varsa multi atılabilir.
Coop var divinity'deki gibi.

Güzel ozaman multisi atılabilir desene.
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun zaten ilk iki bg'den ziyade divinity'e benziyor. Birde diyalogların fps bakışa geçmesi çok iyi.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-02-2023, 16:37)Rzenma : Steam versiyonu hala 250 tl olduğu için aldım ileride zam gelebilir.

+1.

Minimum 599₺ olacakmış lafları dönüyor. Tabi uzun süre değişmeyebilir de. Kaliteli bir oyun olduğu için riske girmek istemedim.
Ara
Oyun harika banca Rpgde başka bir seviye masa ustu oyunların zar atma mantıgını dıyaloglara eglemlere de eklemısler derinlik katıyor. Savaslar da divivinty 2 gibi ama onun ustune de ekleme yapmış. Multi nasıl olur bilmem ama single ı bu haliyle denedıgımde bile baya keyif veriyor acıkcası. Tekrar oynanabilirligi de yuksektır
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 27 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.