RYO: Baldur's Gate III
Eurogamer Larian'ın kurucusu Swen Vincke ile röportaj yapmış.

Larian on signing Baldur's Gate 3, approaching a new era, and games you've never heard about | Eurogamer.net
Ara
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sanırsam tam sürümde origin karakterden ziyade customize karakterle oynayacağım.Bg1-2 oynarken mecbur öyle yapılıyordu bg3'de de bozulmasın diye öyle devam edeyim.Ne kadar div2 serisinde sürekli origin karakterlerle oynamış olsam da burada hikayeyi kendi karakterimin gözüyle görmek isterim.Ama şu dark urge fena aklımı çelmiyor değil.Neyse evil path oynarken onla devam ederim.Bu arada tam sürümdeki act1 early accessdeki act1den önemli ölçüde uzun olacakmış bu beni baya sevindirdi.Umarım carsomyr oyunda vardır ya da ona benzer bir silah canım tekrardan cavalier gameplay çekmiyor değil.
Ara
Ben birden fazla karakterle oynamayı seven biri değilim genel olarak. GTA V'i bile bu sebeple çok severek oynayamamıştım. Bu türde ise div2'de sağolsunlar "lone wolf" traiti ile solo oynamak mümkündü. Baldur's Gate 3'te bu konuda bir bilgi var mı bildiğiniz?
Ara
(20-07-2023, 15:31)elefsar : Ben birden fazla karakterle oynamayı seven biri değilim genel olarak. GTA V'i bile bu sebeple çok severek oynayamamıştım. Bu türde ise div2'de sağolsunlar "lone wolf" traiti ile solo oynamak mümkündü. Baldur's Gate 3'te bu konuda bir bilgi var mı bildiğiniz?

Sanirim lone wolf tipi bi mekanik yok ama oyunun ilk kisminin (ea olarak cikan act1) solo olarak oynanabilecegini yazmis millet. Ama her karakterin kendine ait hikayesi, olaylara konusmalara etkisi var. Solo oyun cok fazla şeyden fedakarlik etmiş olur
Ara
(20-07-2023, 13:18)Yohaynes : Sanırsam tam sürümde origin karakterden ziyade customize karakterle oynayacağım.Bg1-2 oynarken mecbur öyle yapılıyordu bg3'de de bozulmasın diye öyle devam edeyim.Ne kadar div2 serisinde sürekli origin karakterlerle oynamış olsam da burada hikayeyi kendi karakterimin gözüyle görmek isterim.Ama şu dark urge fena aklımı çelmiyor değil.Neyse evil path oynarken onla devam ederim.Bu arada tam sürümdeki act1 early accessdeki act1den önemli ölçüde uzun olacakmış bu beni baya sevindirdi.Umarım carsomyr oyunda vardır ya da ona benzer bir silah canım tekrardan cavalier gameplay çekmiyor değil.

Dark Urge tam olarak origin karakter sayılmaz zaten, normal karakterini yaratırken Psikopat olmasını "origin" olarak eklemişler. Eski Bloodlines gibi oyunlarda normal olan seçeneklerden yani.

Şahsen oyunu direkt çıktığı gibi oynamaktansa aradan birkaç ay geçmesini bekleyeceğim, böylelikle mevcut içerik hata ve türevi sorunlardan arındırılırmış olur hem de açık bir kafayla rahat rahat oynayabilirim. Erken erişimde 20 saat civarı oynadıktan sonra, kendimi asıl çıkışa saklamaya karar vermiştim.
WhaW8Am.gif
Ara
Çıksada oynasak artık.
Ara
Feature Freak
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(20-07-2023, 16:24)PCOyun :
(20-07-2023, 13:18)Yohaynes : Sanırsam tam sürümde origin karakterden ziyade customize karakterle oynayacağım.Bg1-2 oynarken mecbur öyle yapılıyordu bg3'de de bozulmasın diye öyle devam edeyim.Ne kadar div2 serisinde sürekli origin karakterlerle oynamış olsam da burada hikayeyi kendi karakterimin gözüyle görmek isterim.Ama şu dark urge fena aklımı çelmiyor değil.Neyse evil path oynarken onla devam ederim.Bu arada tam sürümdeki act1 early accessdeki act1den önemli ölçüde uzun olacakmış bu beni baya sevindirdi.Umarım carsomyr oyunda vardır ya da ona benzer bir silah canım tekrardan cavalier gameplay çekmiyor değil.

Dark Urge tam olarak origin karakter sayılmaz zaten, normal karakterini yaratırken Psikopat olmasını "origin" olarak eklemişler. Eski Bloodlines gibi oyunlarda normal olan seçeneklerden yani.

Şahsen oyunu direkt çıktığı gibi oynamaktansa aradan birkaç ay geçmesini bekleyeceğim, böylelikle mevcut içerik hata ve türevi sorunlardan arındırılırmış olur hem de açık bir kafayla rahat rahat oynayabilirim. Erken erişimde 20 saat civarı oynadıktan sonra, kendimi asıl çıkışa saklamaya karar vermiştim.
Dark Urge benim gibi oyuncular için tasarlanmış belli.
Ara
Dos2 gibi origin karakterlerin sınıfları değiştirilebiliyordur umarim. Bazilari için mümkün gözükmüyor ama bakacaz artık
Ara
ESRB derecelendirmesine göre bir mahkuma etkileşimli işkence yapabilecekmişiz.
Ara
Oyunu beklemekten ciğerim soldu arkadaş.
[+] 2 üye Penetrator God nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-07-2023, 20:03)Penetrator God : Oyunu beklemekten ciğerim soldu arkadaş.
Dayan az kaldı unutmak için başka rpg'lere bak.
Ara
Rüyamda kendimi Dark Urge olarak gördüm.
[+] 2 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
y25115y5xidb1.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun tam çıkış tarihi nedir? Erkene alındı diye bir haber görmüştüm.
Ara
3 Ağustos.
IbnE9P2.gif
Ara
oyunu karmic dice açık mı oynamayı tercih edeceksiniz,yoksa kapatacak mısınız bu ayarı
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.