RYO: Baldur's Gate III
Fighter'dan şaşmam bu tür oyunlarda. Karakter buildlerinden çok hikaye önemli benim için zaten. Build işlerine kafayı takarsam oyun oynanmaz hale geliyor çünkü.
Ara
(30-07-2023, 00:01)Penetrator God : Fighter'dan şaşmam bu tür oyunlarda. Karakter buildlerinden çok hikaye önemli benim için zaten. Build işlerine kafayı takarsam oyun oynanmaz hale geliyor çünkü.

Hikaye o kadar geniş ki anlatamam. Sadece early acces oynarken ikinci oynayışımda görmediğim hikayelere ulaştım. Mümkün mertebe de 2-3 kez rahat oynanır bence. Oyunda background lore okumak bile zaman alıyor keyif veriyor bana. Spoiler olmasın diye bahsetmiyorum bazı hikayeler acayip merak uyandırdı bende.
Ara
(30-07-2023, 00:17)Limbo :
(30-07-2023, 00:01)Penetrator God : Fighter'dan şaşmam bu tür oyunlarda. Karakter buildlerinden çok hikaye önemli benim için zaten. Build işlerine kafayı takarsam oyun oynanmaz hale geliyor çünkü.

Hikaye o kadar geniş ki anlatamam. Sadece early acces oynarken ikinci oynayışımda görmediğim hikayelere ulaştım. Mümkün mertebe de 2-3 kez rahat oynanır bence. Oyunda background lore okumak bile zaman alıyor keyif veriyor bana. Spoiler olmasın diye bahsetmiyorum bazı hikayeler acayip merak uyandırdı bende.

Erken erişimde ben de oynadım ama hem oyun sürekli güncellendiği için hem de level 4 ile sınırlandırıldığı için çok detaylı bakmadım. Çok çabuk sıkılmıştım açıkçası.
Ara
Kaç aydır kendimi tutuyorum erken erişimde oynamamak için. Çıkışı yaklaştıkça bir yandan açıp bakasım da geliyor.
Çıksın da kurtulayım şu durumdan.
Ara
f098igrgzzeb1.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 4 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Çıksada oynasak
Ara
Günde 10 saat oyun oynadığım zamanlar çok eskide kaldı. Şimdi her gün olmamakla birlikte ortalamada 1-2 saat civarı oynayabiliyorum.
Evli ve çocuklu olmanın yanında iş hayatı da bunu zorunlu kılıyor. Acaba hanımı çocukla beraber annesigile tatile mi göndersem diye düşünmek etik olur mu..?
[+] 5 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-07-2023, 08:54)elefsar : Günde 10 saat oyun oynadığım zamanlar çok eskide kaldı. Şimdi her gün olmamakla birlikte ortalamada 1-2 saat civarı oynayabiliyorum.
Evli ve çocuklu olmanın yanında iş hayatı da bunu zorunlu kılıyor. Acaba hanımı çocukla beraber annesigile tatile mi göndersem diye düşünmek etik olur mu..?

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ara
(31-07-2023, 08:54)elefsar : Günde 10 saat oyun oynadığım zamanlar çok eskide kaldı. Şimdi her gün olmamakla birlikte ortalamada 1-2 saat civarı oynayabiliyorum.
Bu oyun için değebilir onlarında tatile ihtiyacı var  :joy:
Ara
Starfield'le aralarında 1 ay olması sıkıntı.
Ara
Adamlar öyle bir tarih seçmişler ki gelmek bilmiyor arkadaş. Divinity Original Sin 2'yi iki kere bitirdim daha çıkacak bu oyun.
[+] 2 üye Penetrator God nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-07-2023, 11:40)Takeda Akane : Starfield'le aralarında 1 ay olması sıkıntı.

Starfield cokyuksek ihtimalle cikis tarihinde oynanabilir durumda olmayacak. O yuzden pek sorun yok
[+] 2 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Oyun çıkınca bi co op atarmıyız?
Ara
wuv6fbp6ujbb1.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Oyun 3 Ağustos TSİ 18.00'de çıkıyor. Tam sürümün yaklaşık 122 gigabayt olacağı söyleniyor. Ön yükleme olmayacakmış ve erken erişimdeki kayıtlar tam sürümle uyumlu değilmiş.

https://store.steampowered.com/news/app/...7835439472
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Erken erişim sürümü de 100 GB üstüydü herhalde dosyaları mı sıkıştırdılar ne yaptılar. Oyunun %25'i bu kadar yer kaplıyorken tamamı bu mantıkla 500 GB falan olmalıydı herhalde. Fakat hala aşırı yüksek boyutu.
Ara
Millet çok fena heveslendi gaza geldi de bu hype umarım hayal kırılığı ile sonuçlanmaz
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Erken erişimde bile çok beğenilmişti.
Hayal kırıklığı çok düşük ihtimal bence.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.