RYO: Baldur's Gate III
Starfield olur bu olmaz bence.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(02-08-2023, 08:02)Takeda Akane : Starfield olur bu olmaz bence.

Orası hiç belli olmaz. Çıkışından önce çok fazla abartılan oyunların geneli hayal kırıklığı yaratıyor. Bu oyunu geliştirme süreci çok sorunlu geçti bence ve çok az bir kısmını oyunculara gösterdiler. Geriye onlarca saatlik içerik ve ana hikaye zinciri kalıyor. Bunları yeterince iyi doldurmadıysalar bence büyük tepki çekerler. Umarım adam gibi yapmışlardır. Sonradan DLC çıkartıp oyunu doldururuz diye güvenerek iş yaptıysalar yerden yere vuracaklar. Çünkü yarım oyunu tam oyun fiyatına satıyorlar 3 yıldır. Oyunculardan bu kadar destek görüp böyle bir şey yapmaları firmanın sonu olur.
[+] 1 üye Penetrator God nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-08-2023, 12:57)Penetrator God :
(02-08-2023, 08:02)Takeda Akane : Starfield olur bu olmaz bence.

Orası hiç belli olmaz. Çıkışından önce çok fazla abartılan oyunların geneli hayal kırıklığı yaratıyor. Bu oyunu geliştirme süreci çok sorunlu geçti bence ve çok az bir kısmını oyunculara gösterdiler. Geriye onlarca saatlik içerik ve ana hikaye zinciri kalıyor. Bunları yeterince iyi doldurmadıysalar bence büyük tepki çekerler. Umarım adam gibi yapmışlardır. Sonradan DLC çıkartıp oyunu doldururuz diye güvenerek iş yaptıysalar yerden yere vuracaklar. Çünkü yarım oyunu tam oyun fiyatına satıyorlar 3 yıldır. Oyunculardan bu kadar destek görüp böyle bir şey yapmaları firmanın sonu olur.

Muhtemelen Act 1 en çok içeriğe sahip oyuncular için keşfetmesi en keyifli yer olur. Act 2 ve 3 ilki kadar büyük olmaz.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Kendi yaptıkları açıklamaya göre en küçük act 1 sonra 3 ve 2 geliyor.
Ara
Eskiden ziyaret ettiğimiz yerlere dönebiliyorsak 2-3üncü actlarda o zaman mantıklı geliyor. Harita üzerinden seyahat mi olacak acaba
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Toplamda 3 act mı olacak?
Ara
Ortalama 100 saate yakın bir içerik bekliyorum ben. Tabii uzunluktan ziyade bu içeriğin nasıl olduğu da önemli. Sıkıcı ve kendini tekrar eden şeylerle doldurursalar o zamanda olmaz. Bu firma bu işte tecrübeliler. Divinity Original Sin 2 yapmış adamlar bunlar. O oyun 60-100 saat arası bir oynanışı vardı. En az onun kadar yapamazsalar yazık yani ne diyeyim.
Ara
Dark Urge'dan sonra tam kötü olacağımızdan hiç şüphem kalmadı yani pislik yap ama günün sonunda kahraman ol hikayelerinden bıktım.
Ara
Bu akşam çıkıyor. Hadi bakalım.
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Erken erisim versiyonuna guncelleme gelir diye düşünmüştüm ama son yapilan aciklamada oyle olmadigini oyun ciktiginda bastan indirmemiz eskisini silmemiz gerektigi yazildi. Yuklemeye bugun kacta acilir acaba 80 gb indirme yapicaz
Ara
Oyun TSİ 18.00'de çıkıyor ama ön yükleme olmayacağını belirttiler.
IbnE9P2.gif
Ara
WarTales oynamayı bırakıp bunu oynayacağım. Erken erişim sürümü güzeldi inşallah tam sürümde çok iyi olurda şöyle güzelce saatlerce oynayacak bir oyun olur.
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben indirmek yerine gnowdan oynayacağım hem de daha iyi performans. Gnow'da aynı anda geliyor dimi?
Ara
Hiç rehber falan okumadan, içimden geldiğince solo vasıfsız bir karakter oluşturacağım. Tane tane adım adım oynarım. En iyi olmak için değil, mükemmel bir oynayış ortaya koymak için değil, acı ile, aşk ile, yalnız kurt, son hava bükücü.
Teorik olarak çok eğlenceli bir oyun gibi gözüküyor, umarım teknik problemler de olmaz.
[+] 5 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
baldurgunudilekcesi.jpg
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-08-2023, 12:30)Attila the Hun : Oyun TSİ 18.00'de çıkıyor ama ön yükleme olmayacağını belirttiler.

+8 yani Tr de gece 2de mi indirmeye acilcak?
Ara
Ben Türkiye saatine uyarlayarak yazıyorum zaten.

TSİ = Türkiye Saati İle
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İniyor gönlümün efendisi.
Ara
Hadi bakayım, iki buçuk saat daha sabredelim.

bg3.PNG
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.