RYO: Baldur's Gate III
(04-08-2023, 12:13)Limbo : 0,5 puan ırk bonus ve dezavantajları kapatmasından dolayı kırdım. Kafamda ona göre lore yapmak vardı.

Şimdi buna ırkçılık yapıyorsun diyen çıkacaktır
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bu sjwcilerden o kadar çok bıktım ki.
[+] 1 üye Limbo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hukuk önünde eşitlik ile biyolojik farklılığı anlayamayan insanlarla uğraşılıyor, başka bir şey değil. BG 3 de bundan nasibini alanlardan olmuş. Tam anlayamadım durumu ama, Irkların hiç farklılıkları yok mu şimdi?
Ara
Oyunun çıkmasıyla birlikte Steam indirme bant genişliği.

Görsel
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-08-2023, 13:06)elefsar : Hukuk önünde eşitlik ile biyolojik farklılığı anlayamayan insanlarla uğraşılıyor, başka bir şey değil. BG 3 de bundan nasibini alanlardan olmuş. Tam anlayamadım durumu ama, Irkların hiç farklılıkları yok mu şimdi?
Alakası yok, hala cok farklari var ayrica npc tepkileri de yer yer farkli olabiliyor irka gore. Diyaloglarindaki eksta secenekler de cabası
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Farklı ırkların ve alt ırkların farklı bonusları var. Yanlış oyunu oynuyor olabilirsiniz.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar sizlerde bu subclasslar gözüküyor mu? Bende barbar fighter druid bard gibi sınıflarda subclasslar karakter yapma ekranında gözükmüyor.
Ara
(04-08-2023, 16:44)birisi43 : Arkadaşlar sizlerde bu subclasslar gözüküyor mu? Bende barbar fighter druid bard gibi sınıflarda subclasslar karakter yapma ekranında gözükmüyor.

level atlayınca alabiliyorsun
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Eş zamanlı 500 bin oyuncu sayısını geçti
Görsel
[+] 3 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zar atma animasyonlarını acayip tatmin edici yapmışlar. Bu animasyonlarla ayrıca bir zar atma uygulaması yapılmasını dilerdim.
IbnE9P2.gif
[+] 3 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-08-2023, 18:11)isocuk : Eş zamanlı 500 bin oyuncu sayısını geçti
Görsel
Starfield bu seviyeleri gecerse üzülürüm
Ara
Tartışmaya gerek bile yok, kesinlikle geçecek. Zira bu tarz verileri destekleyen en önemli unsur marka bilinirliği.
WhaW8Am.gif
Ara
Karmic zarı kapatıp taktisyen zorlukta oynamak acayip zorluyor yalnız.
Ara
908u3d8e63gb1.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Erken erişimde olmayan ve tam versiyonda olmasını beklediğim karakter kaydetme özelliği yok, yarattığınız karakterleri kaydedip daha sonra sadece sınıfını ya da birkaç ufak şeyi değiştirerek kullanmayı oldukça rahatlatan bir özellik oluyordu, şahsen oynamak istediğim birkaç farklı sınıf/alt-sınıf olsa da her seferinde sıfırdan karakter yaratmayı bir tık yorucu buluyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Optimizasyon hala çok kötü. 3 yıl erken erişimde kalmasının nedeni bence bu kullandıkları yeni grafik motoru yüzünden olmalı herhalde. En az birkaç ay daha güncellemeler alması lazım oyunun.
Ara
Inceleme yapacak kadar oynamadim ama simdilik harika gidiyor. Act 1 icin yapilmis bazi degisiklikler ters kose yapti, guzel oldu. Daha cikmadan diger oyun yapimcilarin neden havlu attigi cok belli.
[+] 3 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu çok oynamadım ama . Act 1 başındaki goblinlerin ele geçirdiği bir köye girince ne arıyon burada la diye laf atan goblinlerin ana karakterin drow olduğunu gördükten sonra" efendim lüften bizi affedin gözlerim uzaktan iyi görmüyor." Deyip arazi olmaları baya hoşuma gitti. Drow karakter işe yaradı. :) Oyunun genelinde bu tarz ayrıntılar ne kadr var bilmiyorum umarım çoktur.
Ara
Oyunda dövüşmeden sadece ikna veya bullyleyerek görev bitirebilmek hoşuma gitti açıkcası
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
12.PNG
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.