RYO: Black Geyser: Couriers of Darkness
header.jpg

GrapeOcean Technologies stüdyosu, Black Geyser: Couriers of Darkness'ın yaratılmasından sorumlu ekiptir. Baldur's Gate 2, Planescape: Torment veya Pillars of Eternity gibi oyunlardan esinlenen bir fantezi, eski tarz, izometrik RPG'dir. Bu oyunun aksiyonu karanlık, savaşların yaşandığı bir fantezi dünyasında geçiyor. Oyun GrapeOcean Technologies tarafından Kickstarter'daki başarılı bir kitle fonlaması kampanyası sayesinde geliştirilmeye başlandı.

Isilmerald krallığı kaos ve umutsuzluk tarafından yönetiliyor. Oyunun kahramanı ya açgözlülüğe yenik düşerek sonunda krallığı kaosa sürükleyecek ya da herkesin kurtulmasına yardım ederek krallığı kurtaracak.

Black Geyser: Couriers of Darkness'a dair paylaşımlar ve sohbet bu konu altında yer alır.

ERKEN ERİŞİM TARİHİ: 26 Ağu 2021
GELİŞTİRİCİ: GrapeOcean Technologies
YAYINCI: V Publishing, GrapeOcean Technologies

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Story_Rich.gif

Tactical_Play.gif

[+] 1 üye Penetrator God nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Takip ettiğim bir oyundu unutmuştum konu iyi oldu.
Ara
(19-01-2022, 18:19)Takeda Akane : Takip ettiğim bir oyundu unutmuştum konu iyi oldu.

Benimde hoşuma gitti bakalım. Gelişmeleri takip edicem.
Ara
Açgözlülük ilgimi çekmişti.
Ara
Açgözlülüğe hazır olun. 17 Mart'ta çıkıyor.

[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun sanırım full versiyonu çıkacak bugün ya da yarın bakalım.
[+] 1 üye Penetrator God nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.