RYO: Corsairs Legacy - Pirate Action RPG
Ara
Ara
Demosunu denedim deniz savaşı yavan geldi ama RPG yönü iyi olursa çok göze batmaz.
Ara
Bu tarz oyunların sayısı çok az olduğu için desteklemek lazım bu tarz oyunları.
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Birde Sea Dogs: Legendary edition yapılmakta.
Ara
Geliştirici canlı yayında.
Ara
Ara
Ara
Ara
Ara
Oyun Türkçe, 10 dolar altı gelirse ki gelsin, değerlendirilebilir.
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çıkmasına birşey kalmadı Türkçe olması da artı. Ukraynalı geliştiriciler düşünmüş.
Ara
(22-01-2024, 01:11)Takeda Akane : Çıkmasına birşey kalmadı Türkçe olması da artı. Ukraynalı geliştiriciler düşünmüş.
Bi de ostrivleri vardı ama fiyatı ayrı üzüyor insanı, Türkçe olmaması ayrı.  :gri:
Ara
Bu oyunu kesin alacağım çıkınca. Bu tarz oyunların eksikliği var piyasada. Sea Dogs oyununu çok severek oynamaktayım, bu oyunda onun ruhani devamı çünkü AKELLA battı. O sebeple kesin alacağım bu oyunu kaçtan çıktığının hiç bir önemi yok. :3
Ara
(22-01-2024, 08:16)SkyWolf : Bu oyunu kesin alacağım çıkınca. Bu tarz oyunların eksikliği var piyasada. Sea Dogs oyununu çok severek oynamaktayım, bu oyunda onun ruhani devamı çünkü AKELLA battı. O sebeple kesin alacağım bu oyunu kaçtan çıktığının hiç bir önemi yok. :3
Sea Dogs yapımcıları Caribbean Legend yapıyor.

https://store.steampowered.com/app/22309...World_RPG/
Ara
(22-01-2024, 11:16)Takeda Akane :
(22-01-2024, 08:16)SkyWolf : Bu oyunu kesin alacağım çıkınca. Bu tarz oyunların eksikliği var piyasada. Sea Dogs oyununu çok severek oynamaktayım, bu oyunda onun ruhani devamı çünkü AKELLA battı. O sebeple kesin alacağım bu oyunu kaçtan çıktığının hiç bir önemi yok. :3
Sea Dogs yapımcıları Caribbean Legend yapıyor.

https://store.steampowered.com/app/22309...World_RPG/

Biliyorum. Sea Dogs developerlerinin yaptığını ama Sea Dogs yapan ve yayınlayan Akella firması battığı için bağımsız ve başka bir isimde yapıyorlar ya zaten. En son Sea Dogs To Each His Own oyunuyorum ve bu oyunu duyurulduğundan beri Steam da takipteyim. İnşallah bir aksilik olmazsa 31 Ocak ta çıkar çıkmaz alacağım. :3
Ara
Ses Dogs To Each His Own bendede var fakat çok oynamadım. Yaz indirimlerinde almıştım.
Ara
(22-01-2024, 12:49)Takeda Akane : Ses Dogs To Each His Own bendede var fakat çok oynamadım. Yaz indirimlerinde almıştım.

Çok zor bir oyun deniz de seyahat etmek ve gün süreli görevleri yapabilmek için Hook Mod indirmeni tavsiye ederim.
Ara
Evet zor diyorlar bakarım o moda.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.