RYO: Cyberpunk 2077
125₺'yi fazlasıyla hak eden bir oyun olduğunu düşünüyorum. Negatif yorumların bir çoğu popülizm kaynaklı.
[+] 5 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
evgeny-yurichev-cbp2077-3000-1000.jpg
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Patch 1.52 çıktı.
Ara
Duygusal ağırlığı en yüksek olan son bu olabilir tekrar denk geldim youtube'da gezerken

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
cdPR'ın yükselişinden cyberpunk'ın geliştirilmesine kısa bir belgesel tarzı video

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Görsel
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
DLC duyuruldu
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
1.6 Updatesi çıktı. 13 eylülde çıkacak olan Edgerunners animesine gönderme olarak adı o oldu.Bu patchteki en büyük yenilik armor statlarını kaybetmeden kılık kıyafetini düzenleyebilme olayı olabilir wardrobe olarak gelmiş.Ayrıca kütüphaneye redmod eklenmiş oyuncuların mod yapabilmesi için koyulmuş.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
İlk çıktığında geforce now rtx2060 ile rahatça bugsız oynamıştım. Geçen gün indirip açtım rtx3060lı pc ile başlattım oyun çöktü. Bende geri sildim.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(07-11-2022, 17:27)cemal : İlk çıktığında geforce now rtx2060 ile rahatça bugsız oynamıştım. Geçen gün indirip açtım rtx3060lı pc ile başlattım oyun çöktü. Bende geri sildim.

Senin oynamaya niyetin pek yokmuş .d
[+] 3 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu ilk oynayışımda son görev hariç her şeyi yaptıktan sonra bitirmek istediğim için sonlarını hiç görmemiştim. Geçtiğimiz gün tüm sonlarıyla birlikte bitirdim ve büyük hayal kırıklığına uğradım. Sonların hepsi birbirinden kötü maalesef.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
23'üne kadar 250 tl'ye düşmüş. İlk çıkışındaki kötü yorumlardan sonra biraz şüpheliyim. Şimdiye kadar ne hale geldi oyun? Alınır mı?
Ara
(19-04-2023, 22:28)Onur34 : 23'üne kadar 250 tl'ye düşmüş. İlk çıkışındaki kötü yorumlardan sonra biraz şüpheliyim. Şimdiye kadar ne hale geldi oyun? Alınır mı?

Hikayeli aksiyon açık dünya oyunu olarak hiçbir zaman fena değildi. Gta gibi çevreyle etkileşim veya bir rpg oyunu gibi hikaye tercihleri beklemiyorsan sıkıntısı yok.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-04-2023, 22:28)Onur34 : 23'üne kadar 250 tl'ye düşmüş. İlk çıkışındaki kötü yorumlardan sonra biraz şüpheliyim. Şimdiye kadar ne hale geldi oyun? Alınır mı?

Grafikleri üst düzey, iyi bir grafik işlemcin varsa tadından yenmez. Ben ana hikayeyi beğenmiştim, yan hikayeler de güzel. Oynanış hikaye ve grafikler kadar parlak olmasa da problemli de sayılmaz. En kötü tarafı RPG unsurları. Envanter çeşitliliği tatmin edici. Modlanabilir olması büyük artı, çünkü çok güzel modlar var.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
header.jpg?t=1686517699

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Steam'de ön siparişe açıldı. Fiyatı 399,00 TL. Çıkış tarihi ise 26 Eylül 2023. Ayrıca DLC çıkışı birlikte gelecek güncellemede oyunun sistem gereksinimleri değişecekmiş:

Görsel
76561198034761601.png
Ara
Keanu'nun iyi ekmeğini yediler.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.