RYO: Demon's Souls Remake
demons-souls.webp

Aslen 2009 yılında PS3 exclusive olarak çıkış yapmış olan bir soulsborne oyunudur. Playstation yeni nesil oyunları konferansında ise Blue Point'in geliştiriciliği ile PS5 exclusive bir Remake oyunu olarak duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi şuan belirsiz fakat PS5'in çıkış oyunlarından biri olması bekleniyor. Oyun büyük ihtimal Demon's Souls Remake değil doğrudan Demon's Souls adı ile çıkış yapacak.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Demon's Souls Remake ile ilgili haberleri, ekran görüntülerinizi ve daha fazlasını bu konu altında paylaşabilirsiniz.
[+] 4 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vaatividya yeni content(ilk oyunun geliştirme sürecinde iptal edilmiş olan bir kısım) eklenebileceğinden bahsetmiş. Bence eklenmez ama bahsedilen olay bana mantıklı geldi.

Edit: Tabi oyunu ilk defa oynayacak olan ezici çoğunluk için bir şey ifade etmemesi lazım.
Ara
Yeni ekran görüntüsü paylaşmışlar:

O poz ne alaka anlamadım. :d
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun PC'ye de geleceği veya timed exclusive olacağına dair son trailerda gözüken yazı tahmin ettiğim gibi bir hatadan ibaretmiş. Sony'den açıklama geldi:

https://kotaku.com/demons-souls-remake-a...1845082896
Ara

irswbc1domn51.gif
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dileyen ps3 versiyonunu emulator ile oynayabilir. Adam gibi bir işlemciniz varsa 30 fps sabit oynanıyor.
Ara
Bu saatten sonra soldaki oynanmaz.
Ara
v5jjo8.gif
Ara
Bluepoint'i ihya eden proje olacak bu. Özellikle Tower of Latria tarafındaki dünyanın nasıl olacağını merak ediyorum.
Ara

Sony Bloodborne'daki gibi orkestrayı toplamış. Yine aynı seviyede OSTler çıkabilir.

Edit: https://soundcloud.com/playstation/demon...lamelurker
Ara

Statü barlarını beğenmedim. Onun dışında ateş ediyor tabi.
Ara
Bir gün pc'ye gelir diye umutla bekliyorum.
Ara
Demon souls alanların 400 bini ilk boss'u geçememiş ...

6iuyvwa6j2s71.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yani ilk boss o değil aslında ve teknik olarak Phalanx'a ulaşanlar ilk bossu geçmiş oluyor.
Ara
Bloodborne'dan sonra bu oyunu almayi dusunuyorum ama malum Elden Ring'de cikiyor. Sizce almaya deger mi?
Ara
Değer ama beklentileri düzgün tutmak lazım. Animasyon ve grafik olarak(sanat tasarımını bunun dışında bırakıyorum) serinin en uç noktasında bulunuyor. Fakat oyunun kendisi Dark Souls 1'in prototipi sayılabilir. Bazı mekanikler oyunun yaşını belli ediyor, karşımızda bir 9. nesil oyunu yok. Grafik, animasyon ve sesleriyle 9. nesil taklidi yapan bir souls oyunu var. Beklentileri bunun farkında olarak belirlersek kimseyi mutsuz edecek bir oyun değil. Oyunun belli bir haritasındaki(Latria) atmosfer orjinal oyuna göre daha fazla ışık kullanıldığı için zayıflamış olsa da genel bir değerlendirme yapıyorsak şahsen kesinlikle tavsiye ederim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.