RYO: Elden Ring
Elden Ring'in bir mangası yayınlanmış. Şu an iki chapteri var ve buradan bedava okunabiliyor 

ELDEN RING The Road to the Erdtree - Free comic ComicWalker (comic-walker.com)

Fb0DzG9WIAALL2U?format=jpg&name=small

Fb0MSXLXoAARywC?format=jpg&name=medium
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Warp eylerken, çıktığı yerdeki bütünleştiği hayvana göre saldırıları değişiyormuş, wow.
Ara
Bilgisayarı yenilememin ardından sonunda oynama fırsatına eriştim. 90 Saatin sonunda oyunu %95 oranında bitirdiğimi düşünüyorum. Girmediğim 3-5 tane dungeon, maden ile toplamadığım bazı ash of war ve büyüler dışında her şeyi yaptım ve ng+ için hazırlandım. Bütün Dark Souls oyunlarını ve Sekiro'yu oynamış biriyim ve Sekiro hala benim bugüne kadar oynadığım en iyi oyun konumunda.

Kesinlikle souls ile alakası ile olmayanların da oynaması gerektiğini düşünüyorum ancak souls serisine giriş için uygun mu tam emin değilim. Elden Ring gibi geniş bir oyundan sonra diğer oyunlara geçmek sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum.

8/10
hby6qc.gif
[+] 4 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elden Ring için yarın yayınlanacak ücretsiz Colosseum güncellemesi duyuruldu.

[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Where expansion

58eyvu.png?a463944
[+] 4 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zeus Build'i

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Elden Ring'e Thor boss modu yapmışlar aşırı iyi olmuş

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Doğru eleştiriler. Bence de sonlara doğru bosslar kötüleşiyor. Özellikle godskin duo ve malekith ile birlikte aşırı hissedilmeye başlanıyor bu.

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Çok iyi belgesel gibi video. Oyunu bitirmeden bu tarz lore videolarına bakmayım demiştim ama keşke radahndan sonra baksaymışsım. Dünyayı ve bossları daha iyi anlayınca daha çok keyifli olabilir.

Malenia ve Radahn'ı en iyi anlatan video bu olmuş

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bayağı bi ara verdikten sonra dönüp Final boss'u kestim. New game plus iyi olur mu bilmem ama aklıma yatmaya başladı.

Oyunu gerçek anlamda sonunda bitirdiğime göre fikirlerimi aşağıda açıklayım. Ayrıca bosslar hususunda da söylenecek bazı sözler var.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Benim karakterin son hali

Sonrasında multiplayer diğer insanlara yardım etmeye başladım. Levelimi 150 tutup dlc çıkana kadar mp ile oyalanmayı düşünüyorum şu an. Dlc bitince de ng+ yapabilirim. Bu arada mp yapmaya çok geç başladım bilsem çok daha erken başlardım. Eğer yeni oynuyorsanız Godrick'i kestikten sonra kendi levelinizdeki insanlara yardım ederek mp yapmanızı şiddetle tavsiye derim.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Sonunda benden başka Commender Niall'da zorlanan birisi çıktı. Herkes cheese ile geçti sanıyordum.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
(01-02-2023, 19:14)Aeschyli : Sonunda benden başka Commender Niall'da zorlanan birisi çıktı. Herkes cheese ile geçti sanıyordum.

Greater Will Commender Niall'ın belasını versin
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Yabancı dili pek iyi olmayanlar için Elden Ring'in hikayesini türkçe özetini geçeyim. Elden Ring nedir ne işe yarar karakterlerimiz kimlerdir ne yapmışlardır ?

endingler dahil spoiler
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
sad anlar

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-02-2023, 21:21)cemal : Yabancı dili pek iyi olmayanlar için Elden Ring'in hikayesini türkçe özetini geçeyim. Elden Ring nedir ne işe yarar karakterlerimiz kimlerdir ne yapmışlardır ?

endingler dahil spoiler

Hem yukarıdaki bilgileri kanıtlamak hem de ek bilgiler eklemek için

iki tane de güzel lore videosu @Aeschyli

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.