RYO: Kingdom Come: Deliverance II
header.jpg?t=1713474994

Kingdom Come: Deliverance II

Kingdom Come: Deliverance II, 15. yüzyılda iç savaşla çalkalanan Bohemya'da geçen heyecan verici bir aksiyon RYO'dur.

Steam Linki

ÇIKIŞ TARİHİ: 2024
GELİŞTİRİCİ: Warhorse Studios
YAYINCI: Deep Silver

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

[+] 3 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni başlık acmaya gelmistim. Gec kalmisim. Pek güzeldi ilk oyun. Umarım beklentilerimiz karşılanır.
[+] 2 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni bir IP isterdim.
Ara
İlk oyun çok ilgimi çekse bile savaş sistemine dayanamadığımdan bitirememiştim. Umarım ikinci oyunda daha çekilebilir kılarlar.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
GUOgSvBX0AA5Okh?format=jpg&name=large
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
İlk oyunda 0 bir çiftçiydik ve dövüşmeyi öğrenmiştik bu oyunda her şeyi bilen bir lorduz peki neyi geliştireceğiz? God of war ve ragnarok gibi acaba tüm beceriler 0'lanmış bir şekilde mi devam edecek yoksa save aktarma mı olur?
Ara
Şu sistemde çalışır mı acaba?

işlemci AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor 3.59 GHz
64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
w10
ekran gtx 1660 super 8 gb
takılı ram16gb
Ara
(21-08-2024, 13:38)HulkSpider03 : İlk oyunda 0 bir çiftçiydik ve dövüşmeyi öğrenmiştik bu oyunda her şeyi bilen bir lorduz peki neyi geliştireceğiz? God of war ve ragnarok gibi acaba tüm beceriler 0'lanmış bir şekilde mi devam edecek yoksa save aktarma mı olur?
Bu sefer oyunda ahlaki seçimlerde olacakmış.
Ara
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Warband'dan Bannerlorda geçiş gibi olmuş hatta o bile değil. İlk oyunu son denememde cidden severek oynadım combata da alışmıştım. Lakin bunda grafiklerde sadece karakterler cilalanmış gibi duruyor üstüne katılan ek bir grafiksel iyileştirme yok. Savaş durumunda kalkanı tutan adam kılıcı da bir block aracı olarak kullanmak yerine kalkan arkasına götürüp kendini bize açık hale getiriyor(tabii ki dövüş ustası değilim ama izlenilen dizi film gibi şeylerden yola çıkıyorum). GUI da çok hoşuma gitmedi elbette ilk oyundaki kullanım güzeldi aktarım olmuş olabilir ya da working progresstir ama ortaçağ temasına karşın bana çok soft geldi.
Ara
Ben çok begendim. Grafik iyilestirmeler az gorulebilir ama sehirler daha dolu hem yapilar hem insanlar acisindan. Eminim karaktere verilen tepkiler de gelismistir. Mesela ıslık calip atı çağırırken yandaki kız şikayet ediyor. Combat ilk oyunda cok beceremedigim için dikkatimi ceken birsey yok ama gizlenme, arkadan saldirma vs. konusunda ilerleme oldugunu dusunuyorum. Bu adamlar herseyin otantik olmasi icin uğraşıyor. Guveniyorum iyi cikacagina.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İki şey dikkatimi çekti, ilk oyunda sanki hasar daha fazlaydı, 6-7 kere vuruyorsun burada öyle anca adam devriliyor, ki ağır zırhları falan da yok. İkincisi de kılıçla vuruyor ama tok bir ses çıkıyor, sanki sopayla vuruyormuş gibi. Daha ince kesme hissiyatı verecek bir ses daha hoş olurdu.
Ara
Lord falan olsak güzel olurdu.
Ara
İlk oyunu baya bir sevmiştim. İkinci oyunun Gold edition'unu ön sipariş geçmiş olabilirim . :)
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam'de erken erişime açıldı. Fiyatı $45.
Ara
Sen yazınca epic te Gold sürüm bin TL demek için geldim. Ama kontrol edince fiyatının iki katına çıktığını gördüm. İyi ki almışım :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.