RYO: Mount & Blade II: Bannerlord
(09-03-2020, 15:00)Ragnvaldr : Oyunun betasına davet aldım da başka alan var mı? Oyun çıkana kadar mı geçerli bu beta acaba.

Keyi Steam'e girerek kapalı betaya erişim sağlıyorsun. Single player açık değil. Multiplayerda milletle dövüşüyorsun. 50-60 saat oynadım. Bu ayın sonunda erken erişime çıkınca beta biter.
76561198034761601.png
Ara
Kapalı betalardı falandı hala bu oyunun çıkıyor olması bana inandırıcı gelmiyor. 150 TL ye çıkıyorsa zaten benim için çıkmamış sayılır.
q59zb6s.jpg
[+] 2 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bariz grafik bugları dışında oyun bence güzel olmuş. 150 TL olması biraz kötü
Ara
Tarih tam 1 Nisana denk geliyor. Çıkış saati 23.59 yapıp bir nisan şakası yaparlarsa şaşırmayın. Taleworlds: Zaaa çıkartmadık xD
Ara
Taleworlds'a malzeme çıktı. Koronavirüs bahanesiyle biraz daha ertelerler gibime geliyor.
Ara
oyun çıksa bile fanboylardan başka kimse 150tl verip almayacağı için sorun yok
[+] 2 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Betayı denedim. En düşük ayarlarda 25 FPS'ten fazla alamadım. Hatta 3-5 kişi yanıma gelince 10 FPS'in altına düşüyordu. Ama kalabalık olmayan serverlarda biraz oynama fırsatı buldum. Oynanış gerçekten güzel ama ne bileyim ben bu bilgisayarda skyrim, eso, witcher bile oynayabilirken bannerlord oynayamayacaksam sıkıntılı bir durum.
Ara
Oyun yapımcıları az önce Steam'de şöyle bir açıklama yaptı: (özet) corona virüs sebebiyle çok zorluk yaşadık ama üstesinden gelmeyi başardık ayrıca evden çıkamayan insanların yaşayabileceği mali sıkıntıyı göz önünde bulundurarak, oyunu satışın ilk iki haftasında% 10 indirime sunmaya karar verdik. Buna ek olarak, daha önce herhangi bir Mount & Blade oyununa sahip olan herkes, seçili dijital mağazalarda %10 ek indirimden yararlanabilir. Ayrıca, rahat bir nefes alabilirsiniz çünkü gecikme olmayacak ... Aslında, tam tersi! Oyunun çıkışını 30 Mart UTC saat 10.00'a getirmeye karar verdik.

Erken erişimde Singleplayer sürümünde custom battle ve campaign modları olacak, bazı eksiklikler, hatalar ve dengeleme sorunları olabilir ama oyunun büyük bölümüne erişebileceksiniz. Multiplayer sürümünde Skirmish, Captain, Team Deathmatch, ve Siege modları olacak tam sürüm kalitesinde bağlantı desteği sunmayı amaçlıyoruz.

Şu anki planımız oyunu şu dillere yerelleştirmektir: Fransızca, İtalyanca, Almanca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, İspanyolca ve Türkçe. Çevirilerde ki bazı eksiklikler tam sürüme geçince tamamlanacak ayrıca yeni diller eklenecektir.
[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mali sıkıntı yaşayan adam 150 değil 135 lira olunca oyunu alacak yani?
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Büyük müjde.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Oyuna çok hypelanmasam da son zamanlarda hafiften bir heyecan başladı. Çıkış tarihinin erkene çekilmesi sevindirici.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Bi market alışverişi 500 liradan başlıyor bu günlerde 135 lira çerez parası
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Benim 135 liralık çerez yiyecek ekonomim yok, sizin olabilir.
[+] 7 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
tamam en fakir sensin
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
150 liradan almayacaktım ama açıkçası 120'den alacağım gibi.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
120 bile biraz fazla olabilirmiş gibi geldi bu oyun için bence.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(27-03-2020, 16:08)Voidian : Mali sıkıntı yaşayan adam 150 değil 135 lira olunca oyunu alacak yani?

Siz Türkler almasanız da olur.
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun bir kaç dakika önce Steam'de erken erişime çıktı. 13 Nisan'a kadar %20 indirim ile 119,99TL.
76561198034761601.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.